lekarz Wojciech Kruk

Pediatra

Witam jestem mamą czteroletniego chłopca który od urodzenia ma przewlekłe katary, byliśmy u kilku pediatrów, kilku laryngologów, alergologów ale nie ma poprawy. W związku z tym mam ogromną prośbę do osób które tutaj pisały o podanie namiaru na pana doktora. Dzwoniłam do centrum medycznego liszki ale pani w rejestracji powiedziała że pan doktor ma dużo pacjentów i nas nie zarejestruje, chyba że mam znajomości. Mój email bachra@wp.pl

Świetny mądry lekarz. Skupiony na dziecku, analizuje każdy drobiazg, szuka najlepszych rozwiązań. Nie "zalicza" wizyt, tylko zajmuje się rzeczywiście leczeniem dzieciaków.

Nie ma sobie równych w Krakowie i okolicy. Ogromna wiedza, świetne podejście do dziecka, trafne diagnozy. Pan doktor ma mojego synka pod opieką od dwóch lat i dotychczas wszelkie infekcje wyleczył bez antybiotyków. Do tego ma ogromne doświadczenie, wie bardzo dużo na temat szczepień ochronnych. Przy tym to bardzo kulturalny człowiek, który cierpiwie odpowiada na każde pytanie. Nie spotkałam do tej pory lepszego specjalisty ... zresztą nie szukam!!!

Świetny pediatra, ma ogromną wiedzę, także z zakresu szczepień; ma pod opieką dwoje moich dzieci - diagnozy są zawsze trafne, leczenie skuteczne; antybiotyki w ostateczności. Kulturalny, bardzo przyjemny człowiek.

Genialny lekarz!!!! Najlepszy, jakiego w życiu spotkałam. Wyleczył córkę z zapalenia oskrtzeli bez atybiotyków. Gdy z drugą byłam w szpitalu - był osobą, która walczyła o NIE podawanie antybiotyków - jedyną osobą dodam. Zaufanie mam do niego 100-procentowe...

leczy moje dzieci synek 4 latka i córka 6 miesięcy w domu lub w szpitalu Jana Pawła, ciężko się czasem dodzwonić al ma tylu pacjentów ze szok zazwyczaj oddzwania, na wizytę skłonny przyjechać w niedziele, antybiotyk w ostateczności.

TO POPROSTU WSPANIAŁ CZŁOWIEK DLATEGO WSPANIAŁY LEKARZ!

TO POPROSTU WSPANIAŁ CZŁOWIEK DLATEGO WSPANIAŁY LEKARZ!

Lekarz godny polecenia, trafne diagnozy, leczenie bez antybiotyków, rewelacyjne podejście do dzieci +++

Potwierdzam wszystko co napisali moi poprzednicy. Lekarz godny polecenia, bardzo kulturalny, z ogromną wiedzą medyczną. Moje maluchy go uwielbiają.Myślę że jest to jeden z nielicznych ktory bardzo lubi swoja prace.

Leczy dwójkę moich dzieci od dawna. Polecam - oceniam na szóstkę. Szkoda, że ma czasami tak mało czasu.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków