lekarz Wojciech Kucharski

Internista, Kardiolog

Merytorycznie okej, ale podejście do pacjenta porażka. W życiu nie spotkałem bardziej nieprzyjemnego lekarza. Wypowiedź: "Gdybym mógł, to bym Pana w ogóle nie badał, ale że mam taki obowiązek to już Pana zbadam" mówi sama za siebie. Zdecydowanie nie polecam.

Mistrzowskie podejście do pacjenta. Trafne decyzje w sprawie zalecanych leków. Jasne i rzeczowe tłumaczenie decyzji w sprawie leczenia. Podmiotowe traktowanie pacjenta. Brawo Panie Doktorze. Jestem zachwycony, że trafiłem na takiego lekarza.

Jestem zachwycony, że trafiłem na takiego lekarza.

od czasu wizyty u pana doktora przestalo mi huczec w glowie.Dzieki panie doktorze. jan w

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek, nie często spotykane te cechy równocześnie, pozdrawiam Pana Doktora Janusz

Jest lekarzem O.K. Prowadzi mnie już 12 lat i mam same pozytywne opinie.

Jest lekarzem O.K. Prowadzi mnie już 12 lat i mam same pozytywne opinie.

jest ok. lubię ludzi konkretnych. zaleca badania i pilnuje, aby je wykonano, jest codziennie u pacjęta ,liczy się z jego zdaniem. umi słuchać.

To jest najlepszy doktor na świecie. Rodney

To jest najlepszy doktor na świecie. Rodney

polecam jak najbardziej dr Kucharskiego -jest bardzo dobrym specjalistą,wypisuje dobre i skuteczne leki.Jestem jego pacjentką od kilku lat.Pozdrawiam Pana Doktora Agnieszka J.Wroclaw