dr Wojciech Kuczyński

Ginekolog

Dziękuję Panu lekarzowi za wspaniale i w odpowiednim momencie przeprowadzoną operację. Wspaniały lekarz. polecam.

Wspaniały lekarz. Prowadzi mnie od dziesięciu lat. Z moim endometrium, w odpowiednim momencie ustalił operację

Bardzo dobry lekarz. Chodziłam na kasę chorych i zgodził się kiedyś na przyjęcie bez zapisu. Skierował mnie na diagnostykę do szpitala a później dobrze przeprowadził operację. Zajmował się oraz interesował dalszym leczeniem i wcale nie namawiał na wizytę prywatną jak większość. Jestem wdzięczna za wszystko i polecam tego lekarza.

polecam bylam na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona bardzo delikatny lekarz w badaniu pacjentki gdy dostalam skiertowanie do szpitala pan doktor zajal sie mna w czasie zabiegu za co bardzo dziekuje napewno nadal bede do niego chodzic

Z lekarzem Wojciechem Kuczyńskim spotkałam się poraz pierwszy na Oddziale ginekologicznym Szpitala przy ul. Toruńskiej w Kaliszu. Zastosował leczenie, które w krótkim czasie przyniosło oczekiwane efekty. Nie ma może wielkich tytułów naukowych, ale w zamian ma bardzo ludzki stosunek do pacjentek. Jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Polecam tego lekarza wszystkim paniom.

Ja osobiście polecam tego lekarza całą ciąże do niego chodziłam i prywatnie i na kase chorych.Miły uprzejmy i zawsze mi wszystko dokładnie wytłumaczył.

Nie polecam tego lekarza, pierwszy kontakt miałam z nim w szpitalu na patologi ciąży- cham, płakałam z bólu po badaniu. Znajoma mnie jednak przekonała że to znakomity specjalista i w ciąży do niego chodziłam. Po 2 godziny czekania w kolejce z wielkim brzuchem, w kontakcie oczywiście milszy- bo się płaciło. Może i dobry z niego lekarz ale ja osobiście do niego już się nie udam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kalisz"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno

Ostrów Wielkopolski

Jacek Wenerski

Rogatka
62-800 Kalisz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1