lekarz Wojciech Kujawiński

1,6
1,6
1,4
1,5

Witam. Byłem kilka dni temu u doktora na wizycie. Mam poważne problemy z kręgosłupem, ale niestety spotkanie z doktorem to było nieporozumienie. Nie miałem szansy powiedzieć co mi jest, była tylko krytyka ze strony doktora w moim kierunku. Brak mi słów. Szkoda, że wcześniej nikt mi nie powiedział co mnie tu spotka, strata czasu. NIE POLECAM

Niepolecam. Zupelny brak profesionalizmu. Opryskliwy i protekcionalny ton. Bardzo utrudniona komunikacja.

Niepolecam.

Gburowaty, niemiły, bez szacunku i z duża pogardą dla drugiego człowieka. Umówiłam się na wizytę w bolesławieckim szpitalu przez telefon i nie podano mi nazwiska lekarza. Zjawiłam się na wizycie wcześniej niz umówiona godzina, lekarz czekał - zaskoczyło mnie to pozytywnie, że obeszło się bez czekani w długiej kolejce. Jednak po minucie wizyty w gabinecie już wiedziałam dlaczego nie było kolejki. Na wejściu lekarz kazał mi usiąść pod ściana na krzesełkach a on był w odległości 2 metrów ode mnie i dzieliła go dodatkowo pleksa. Zapytał czy z czym przychodzę, odpowiedziałam na pytanie, po czym zapytał czy mam kartę z przyjazdu karetki, powiedziałam ze nie ale ze mam zdjęcie- chciałam mu pokazać ale powiedział, że ni słyszy i ze mam sie do niego nie zbliżać. Kazał usiąść na krześle i sie nie odzywać, niemiłym tonem z pogarda w głosie zaczął prawić, że mam obowiązek dostarczenia mu pełnej dokumentacji medycznej na to powiedziałam ze jestem pierwszy raz na wizycie i pani w rejestracji nie wspominała o niczym…. Na co opanować wybuchł i przerwał mi w połowie zdania mówiąc, że mam się nie odzywać i siadać bo ja jestem na straconej pozycji, coś tam jeszcze mówił ale już nie chciałam tego słuchać !! Wiec wstałam i powiedziałam, że rezygnuje z wizyty bo jest niemiły i nieuprzejmy. Nie wiem jak miał zamiar mnie zbadać z odległości dwóch metrów, nie wysłuchując do końca moich objawów i dolegliwości. Wychodząc z gabinetu zapytałam o nazwisko powiedział, że nie powie, bo dyrekcja szpitala doskonale zna jego nazwisko. odradzam wizytę u tego lekarza, powinien już dawno przejść na emeryturę.

Uważam, że dr Kujawinski nie ma dobrego podejścia do pacjenta, jest gburowaty i zachowuje się lekceważąco i wyniośle wobec chorego, nie słucha opinii, którą pacjent chce wypowiedzieć o swoim zdrowiu, uważam, że taki lekarz nigdy nie powinien być lekarzem, zapomniał bowiem, że to on jest dla pacjenta, a nie pacjent dla niego. Gdzie przysięga lekarza, którą składa na początku swej kariery lekarskiej. Jeśli nie ma powołania, to proszę, by tego zawodu nie kaleczył. Straszny człowiek. Wizyty u niego nie polecam nikomu, szczególnie na wizycie państwowej, na której to lekarz źle zachowuje się wobec pacjenta. Nigdy więcej nie pójdę do niego. Straszne

Wszystko, co pisali poprzednicy jest prawdą. Nic nie można powiedzieć od siebie, krzyczy,nakazuje i tylko siedź na krzesełku i nie wstawaj.. porażka... Na koniec podał mi skierowanie i receptę na tabletki nie wiem po co i na co... Zamiast pomóc, to zaszkodził.. wyszłam z gabinetu zestresowana, słabo mi się zrobiło i mąż musiał zatrzymywać się w drodze powrotnej do domu... Mega nie polecam!!! Lekarz ma pomagać a ten tylko szkodzi.

Arogancki, nieuprzejmy i niekompetentny! Lekarz traktuje swoich pacjentów przedmiotowo, krzyczy, rozkazuje, gdy chce się coś dopowiedzieć przerywa, stoi głupkowate miny i zachowuje się jakby to on byl tu najważniejszy. Gorzej niż w wojsku. Ten „lekarz” powinien być na emeryturze, wtedy przynajmniej nie traciłby czasu ludziom, którym na prawdę potrzebna jest pomoc. Przez wszystkie wizyty nie dowiedziałam się o swojej chorobie niczego! Co wizytę przepisywane te same leki i ta sama gadka. Nie dostałam skierowania na badania, które być może rozwiązałyby moje problemy, gdyż „nie było takiej potrzeby”. Gdy przedstawiłam dodatkowe objawy, mój problem został zlekceważony kpiącym żartem, nie mówiąc już o tym że zostałam przez tego pana obrażona i wyproszona z gabinetu.
Radzę trzymać się od tego pana z daleka, bardzo nie polecam!

Mnie p. Kujawiński uratował zdrowie, może nawet życie; dwaj inni lekarze zlekceważyli moje objawy, a u p. Kujawińskiego spotkałam się z poważnym, stanowczym, profesjonalnym podejściem. Dzięki niemu jestem zdrowa.

Niemiły, obleśny typ. To nie jest lekarz a pies szczekający do chorych i potrzebujących ludzi.

Jest to b. dobry lekarz. Wyróznia się fachową wiedzą i trafnym diagonozowaniem chorób. Nie znosi udawaczy i uważam, że słusznie. Godny polecenia.

Wielki czas,aby ten Pan Doktor przeszedł na emeryturę. c zasy takich zachowań w stosunku do pacjentów i ich rodzin Wielki czas aby ten Pan przeszedł na emeryturę.Kultury w stosunku do pacjentów Nawet w czasie wizyty prywatnej raczej już się nie nauczy.

Wielki czas,aby ten Pan Doktor przeszedł na emeryturę. c
zasy takich zachowań w stosunku do pacjentów i ich rodzin