dr Wojciech Kulczycki

Mega boję się chodzić do stamatologa ze względu na dziwne akcję w latach młodzieńczych, natomiast Pan Doktor był bardzo opanowany i spokojny, co pomogło mi się zrelaksować i cała wizyta przebiegła świetnie. Polecam każdemu.

Bardzo sympatyczny Pan Doktor. Dodatkowo spokojny i cierpliwy, tłumaczy co robi w trakcie zabiegu co dla osoby obawiającej się wizyty u dentysty jest ogromnym plusem. Nie mam żadnych negatywnych uwag.

Bardzo dobry, spokojny, uprzejmy kulturalny lekarz. Wizyta przebiegła pomyślnie nawet bez anestezji. Bez problemów określiliśmy plan działania co do leczenia zębów, polecam pana. Pan Wojciech zawsze chcę jak najlepiej dla pacjenta

Zgłosiłam się do Pana doktora z bólem zęba, który pojawiał się w trakcie jedzenia. Ząb był niedawno leczony u innego stomatologa. Ponieważ przyszłam z reklamacja do pierwszego dentysty, który miał wolny termin (przecież nie mogę swobodnie jeść, czuje stałe bol) i był nim ten lekarz, okazało się, ze w ramach jednej „sieci” placówek medycznych Pan doktor był na mnie stratny i „pomocy” właściwie nie udzielił. Usłyszałam wypowiedziane kpiącym tonem, zdanie ze zamiast pójść do lekarza który złe wykonał swoją prace przychodzę do niego a on zęba nie zna. Dostałam jakaś maść na zęba, która w ogóle nie pomogła i ponad tydzień czekam już aby zareklamować wizytę u dentysty, który leczył zęba jako pierwszy. Tak to się robi jak w grę nie wchodzą pieniądze rzeczywiste (ponieważ mam pakiet wykupiony przez firmę). Gdybym za wizytę miała zapłacić 150 zł zab byłby zrobiony bez względu na to kto leczył go pierwszy. Wizyta potrwała 5 minut, zapytałam Pana doktora co ja mam robić w takiej sytuacji gdy zab mnie boli a mój lekarz nie ma dostępnych wizyt, usłyszałam ze znajda się jakieś wizyty „pomiędzy” dlatego czekam już ponad tydzień... osobiście nie polecam, podejście na kasę i tyle w temacie.

Polecam Pana doktora - życzliwy, kompetentny i profesjonalny.

Polecam Pana doktora - życzliwy, kompetentny i profesjonalny.

Bardzo sympatyczny młody Pan doktor, troszczy się o pacjenta, i na każdym etapie tłumaczy, co będzie dokładnie robił. Bardzo polecam, szczególnie dla wrażliwców, takich jak ja, którzy bardzo obawiają się wizyt u stomatologa, bo doktor ma szczególnie spokojne i cierpliwe podejście do pacjenta. Polecam też sam gabinet Gamadent, ponieważ to co się da można pokryć z funduszu, a za dodatkowe rzeczy (np. wypełnienia światłoutwardzalne) dopłacić (bardzo przyzwoite ceny), a gabinet jest nowoczesny (wiadomo, na fundusz bardzo róznie to bywa) i traktowanie pacjenta jest na takim poziomie jak w stomatologii prywatnej (którą z resztą też tam realizują).