lek. med. Wojciech Kunisz

Radiolog, USG, RTG

2,5
2,5
2,4

Specjalista radiolog. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG.

Specjalista radiolog. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG.

Bardzo niemiły człowiek, arogancki ,okropnie spędzony czas w gabinecie,człowiek czuje się jak śmieć .Opis badania to jedno zdanie .....szczerze nie polecam. Nieczęsto spotyka się tak antypatyczne osoby.

Bardzo nie polecam tego lekarza, najgorszy na jakiego trafiłam. Na wizycie miałam wrażenie ze Pan siedzi za karę w pracy. Zero jakichkolwiek informacji w trakcie usg. Mam wątpliwości czy w ogóle opis jest zgodny bo nawet nie słyszałam aby Pan cokolwiek pisał tylko chyba kopiuj wklej. Po badaniu sporo podrażnień na skórze. Nie polecam!!!!

Stwierdził że badania nie wykona (chodziło o okolice intymne) "bo nie" , nikt wcześniej o tym nie poinformował mimo, że wyraźnie było podane o jakie badanie chodzi. Zrobił to dodatkowo w sposób bardzo arogancki, niemiły i chamski. Bardzo złe traktowanie ludzi.

Bardzo nieuprzyjemny lekarz. Wizyta była stresująca i pozostały powazne wątpliwości co do rzetelności wykonanego badania. I to wszystko prywatnie w Alfie. Odradzam.

Byłam na wizycie u Pana doktora w czerwcu 2017(usg piersi,sutki). Wizyta płatna, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Na początku przeprowadził wywiad i zadawał dużo pytań, wykrył dużo więcej guzków, niż we wcześniejszym badaniu robionym nieco wcześniej.Na zadawane pytania odpowiadał mi.Ja jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem nie czytałam opinii, i dobrze, ponieważ trochę jest negatywnych. Dla mnie był miły, uprzejmy,kompetentny i ja go polecam !

Tylko dlatego, że system nie pozwala ocenić wizyty na 0, daję 1 na 5. O uprzejmości tego pana, a raczej jej braku, pisać nie będę, bo wszyscy na to zwracali już uwagę. Skupię się na braku kompetencji. Kilka dni temu - w ramach badań profilaktycznych - byłem u pana doktora na badaniu USG jamy brzusznej. W opisie badania pan doktor napisał, że "prostata niepowiększona" i wydawałoby się, że powinienem się z tego cieszyć... Tymczasem to krótkie stwierdzenie stawia pod znakiem zapytania kompetencje pana doktora, gdyż kilka miesięcy temu przeszedłem operację prostatektomii radykalnej (usunięcia prostaty), a blizny pooperacyjne nadal są widoczne (pan doktor nawet o nie nie zapytał).

Po raz pierwszy wystawiam negatywną opinię o kimkolwiek. Niestety z przykrością muszę potwierdzić negatywne recenzje poniżej. Lekarz skrajnie nieuprzejmy - i jak zauważyłam nie tylko w kontakcie z pacjentem. Tuż przed moją wizytą w sposób mało przyjemny potraktował osobę z recepcji. W gabinecie zostałam potraktowana jak uczeń w gabinecie dyrektora bo ośmieliłam się przyjść bez skierowania (lecznica prywatna) na wykonywane co 2 lata badania kontrolne okresowe jamy brzusznej. Samo badanie trwało dosłownie 4 min, cała wizyta 8 min z zegarkiem w ręku, zaś opis badania zamknął się w jednym zdaniu. ...

Lekarz skrajnie nieuprzejmy - i jak zauważyłam nie tylko w kontakcie z pacjentem. Tuż przed moją wizytą w sposób mało przyjemny potraktował osobę z recepcji. W gabinecie zostałam potraktowana jak uczeń w gabinecie dyrektora bo ośmieliłam się przyjść bez skierowania (lecznica prywatna) na wykonywane co 2 lata badania kontrolne okresowe jamy brzusznej. Samo badanie trwało dosłownie 4 min, cała wizyta 8 min z zegarkiem w ręku, zaś opis badania zamknął się w jednym zdaniu. Zdecydowanie NIE POLECAM! Można spokojnie znaleźć lekarza, który nie tylko jest fachowcem, ale też potrafi traktować pacjenta z szacunkiem. Pracując w prywatniej klinice Pan Doktor chyba musi sobie zdawać sprawę, że bez pacjenta nie ma zarobku. Jeśli nie, proponuję trzymać się państwowej posady, gdzie nadal pacjent jest przedmiotem a nie podmiotem w tej relacji a wypłata nie zależy od tego czy pacjent jest czy nie.

nieprzyjazny, niemily, niekomunikatywny. To w przypadku wizyty w Alfie. Poza tym pewnie tym gorzej..

Byc moze, ze lekarz ten posiada wiedze ale wykorzystuje ja wybiurczo. Gdy bedac Na wizycie finansowanej z fundusze NFZ mialam wykonane USG piersi wykryl guz I zlecil prywatnie biopsje - podajac nr tel Kliniki, w ktorej sam wykonuje te zabiegi odplatnie. Podczas odplatnej wizyty wykonal identyczne badanie USG a wczesniej wykryty guzek okazal sie nieszkodliwym torbielem a biopsja okazala sie niekonieczna. Cudowne uzdrowienie czy cudowne oczyszczenie portfela.

Zdecydowanie polecam - pełen profesjonalizm

Zdecydowanie polecam - pełen profesjonalizm