lek. med. Wojciech Kunisz

2,7
2,8
2,9
2,8

Specjalista radiolog. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG.

Specjalista radiolog. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG.

Byłam na wizycie u Pana doktora w czerwcu 2017(usg piersi,sutki). Wizyta płatna, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Na początku przeprowadził wywiad i zadawał dużo pytań, wykrył dużo więcej guzków, niż we wcześniejszym badaniu robionym nieco wcześniej.Na zadawane pytania odpowiadał mi.Ja jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem nie czytałam opinii, i dobrze, ponieważ trochę jest negatywnych. Dla mnie był miły, uprzejmy,kompetentny i ja go polecam !

Po raz pierwszy wystawiam negatywną opinię o kimkolwiek. Niestety z przykrością muszę potwierdzić negatywne recenzje poniżej. Lekarz skrajnie nieuprzejmy - i jak zauważyłam nie tylko w kontakcie z pacjentem. Tuż przed moją wizytą w sposób mało przyjemny potraktował osobę z recepcji. W gabinecie zostałam potraktowana jak uczeń w gabinecie dyrektora bo ośmieliłam się przyjść bez skierowania (lecznica prywatna) na wykonywane co 2 lata badania kontrolne okresowe jamy brzusznej. Samo badanie trwało dosłownie 4 min, cała wizyta 8 min z zegarkiem w ręku, zaś opis badania zamknął się w jednym zdaniu. ...

Lekarz skrajnie nieuprzejmy - i jak zauważyłam nie tylko w kontakcie z pacjentem. Tuż przed moją wizytą w sposób mało przyjemny potraktował osobę z recepcji. W gabinecie zostałam potraktowana jak uczeń w gabinecie dyrektora bo ośmieliłam się przyjść bez skierowania (lecznica prywatna) na wykonywane co 2 lata badania kontrolne okresowe jamy brzusznej. Samo badanie trwało dosłownie 4 min, cała wizyta 8 min z zegarkiem w ręku, zaś opis badania zamknął się w jednym zdaniu. Zdecydowanie NIE POLECAM! Można spokojnie znaleźć lekarza, który nie tylko jest fachowcem, ale też potrafi traktować pacjenta z szacunkiem. Pracując w prywatniej klinice Pan Doktor chyba musi sobie zdawać sprawę, że bez pacjenta nie ma zarobku. Jeśli nie, proponuję trzymać się państwowej posady, gdzie nadal pacjent jest przedmiotem a nie podmiotem w tej relacji a wypłata nie zależy od tego czy pacjent jest czy nie.

Tylko dlatego, że system nie pozwala ocenić wizyty na 0, daję 1 na 5. O uprzejmości tego pana, a raczej jej braku, pisać nie będę, bo wszyscy na to zwracali już uwagę. Skupię się na braku kompetencji. Kilka dni temu - w ramach badań profilaktycznych - byłem u pana doktora na badaniu USG jamy brzusznej. W opisie badania pan doktor napisał, że "prostata niepowiększona" i wydawałoby się, że powinienem się z tego cieszyć... Tymczasem to krótkie stwierdzenie stawia pod znakiem zapytania kompetencje pana doktora, gdyż kilka miesięcy temu przeszedłem operację prostatektomii radykalnej (usunięcia prostaty), a blizny pooperacyjne nadal są widoczne (pan doktor nawet o nie nie zapytał).

Bardzo nieuprzyjemny lekarz. Wizyta była stresująca i pozostały powazne wątpliwości co do rzetelności wykonanego badania. I to wszystko prywatnie w Alfie. Odradzam.

Byc moze, ze lekarz ten posiada wiedze ale wykorzystuje ja wybiurczo. Gdy bedac Na wizycie finansowanej z fundusze NFZ mialam wykonane USG piersi wykryl guz I zlecil prywatnie biopsje - podajac nr tel Kliniki, w ktorej sam wykonuje te zabiegi odplatnie. Podczas odplatnej wizyty wykonal identyczne badanie USG a wczesniej wykryty guzek okazal sie nieszkodliwym torbielem a biopsja okazala sie niekonieczna. Cudowne uzdrowienie czy cudowne oczyszczenie portfela.

nieprzyjazny, niemily, niekomunikatywny. To w przypadku wizyty w Alfie. Poza tym pewnie tym gorzej..

Zdecydowanie polecam - pełen profesjonalizm

Zdecydowanie polecam - pełen profesjonalizm

Dziś zostałam potraktowana przez tego pana jak śmieć. Po tym jak panie w punkcie pobrań przetrzymały mnie nie mogąc znaleźć kodu badania (10 min na jedno pobranie krwi, to chyba raczej dużo), spóźniłam się na badanie do pana doktora o 2 min (!!!). Zostałam poproszona przez ttego pana o czekanie na korytarzu na badanie usg. Myślalam, że chodzi o to, że musi mieć 5 min na skończeniue opisu poprzedniego badania. Ale.. Po 15 min pan doktor zaczął przyjmować pacjentów zapisanych po mnie.. A mi kazał odpokutować 2 min spóźnienia czekając na łaskawe wezwanie po innych pacjentach.

Profesjonalny lekarz, uprzejmy, godny polecenia.

Profesjonalny lekarz, uprzejmy, godny polecenia.

Dobry fachowiec, wspaniały lekarz no i człowiek!!

Dobry fachowiec, wspaniały lekarz no i człowiek!!