lek. med. Wojciech Kunisz

Radiolog, USG, RTG

2,5
2,5
2,4

Specjalista radiolog. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG.

Specjalista radiolog. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG.

Dobry fachowiec, wspaniały lekarz no i człowiek!!

Dobry fachowiec, wspaniały lekarz no i człowiek!!

Profesjonalny lekarz, uprzejmy, godny polecenia.

Profesjonalny lekarz, uprzejmy, godny polecenia.

Dziś zostałam potraktowana przez tego pana jak śmieć. Po tym jak panie w punkcie pobrań przetrzymały mnie nie mogąc znaleźć kodu badania (10 min na jedno pobranie krwi, to chyba raczej dużo), spóźniłam się na badanie do pana doktora o 2 min (!!!). Zostałam poproszona przez ttego pana o czekanie na korytarzu na badanie usg. Myślalam, że chodzi o to, że musi mieć 5 min na skończeniue opisu poprzedniego badania. Ale.. Po 15 min pan doktor zaczął przyjmować pacjentów zapisanych po mnie.. A mi kazał odpokutować 2 min spóźnienia czekając na łaskawe wezwanie po innych pacjentach.

W pełni profesjonalny, przyjazny pacjentom lekarz. Traktuje pacjenta poważnie i odpowiedzialnie. Wart polecenia.