lekarz Wojciech Kurpas

Radiolog

2,5
1,8
1,5

Lekarz zupełnie niezainteresowany pacjentem i problemem, z którym przychodzi. Nie daje dojść do słowa, przerywa, trudno mu przekazać informacje na temat wcześniejszego leczenia. Do tych, które udało się przekazać podchodzi z lekceważeniem podważając kompetencje innych lekarzy, sugerując źle przeprowadzone badania i niewłaściwe diagnozy. Namawia na płatne badania w swojej klinice i przedstawia się jako jedyna osoba kompetentna, aby te badania wykonać. Niesympatyczny, protekcjonalny, podczas wizyty żuje gumę. Żałuję że umówiłam się do tego lekarza. Stracony czas, pieniądze i nerwy, a badanie i tak jestem zmuszona powtorzyć gdzie indziej, bo mam wątpliwości do intencji lekarza i jego oceny i opisu badania.

Lekarz powinien stracić prawo do wykonywania zawodu. Jest arogancki, zadaje bezsensowne pytania nie czekając na odpowiedzi lub wyśmiewając je. Podważa sens przychodzenia na badanie (biopsja tarczycy) mimo że zostało zlecone przez lekarza i wykonywane prywatnie (koszt 320zł). Krytykuje lekarza zlecającego badanie (okazało się że zna go z czasów studiów). Ten lekarz nie powinien pracować z ludźmi. Najgorszy lekarz w mojej historii. Odradzam wszelki kontakt.

Lekarz przedmiotowo i bardzo niekulturalnie traktuje pacjenta. Zwraca się na "ty" w bardzo opryskliwy sposób. Przekazywanie informacji na żenującym poziomie. Posługuje się wyrafinowanymi zwortami rodem z zaawansowanego podręcznika naukowego, z których dla pacjenta zupełnie nic nie wynika. Jakby tego było mało, z diagnozy tego pana wynika, że to i tak "twoja wina". Zdecydowanie nie polecam a jeśli jesteś osobą o niskim poziomie asertywności to daruj sobie tego lekarza bo i tak się nic nie dowiesz, a zostaniesz tylko zbesztany nie wiedząc za co.

Konkretny,dobrze wykonuje swoją prace.Zdecydowanie wymaga od pacjenta pilnowania terminu badań kontrolnych.