lekarz Wojciech Kusak

Lekarz Wojciech Kusak traktuje pacjentów w sposób arogancki i lekceważący. Czekając na jego wizytę 1,5 godziny, on odprawił 4 pacjentów w niecałe 5 minut. Odmówił zapisania mnie na operację pomimo, iż miałem skierowanie do szpitala na zabieg wydaną przez innego ortopedę. Dał wyraźnie do zrozumienia, że należy się umówić do niego na prywatną wizytę, wtedy wyda zgodę na przeprowadzenie zabiegu w szpitalu w Piekarach Śląskich. Zdecydowanie nie polecam tego specjalisty.

Poprzez nie podjęcie leczenia złamanej ręki mojego brata ten lekarz zrobił z niego inwalidę. Nie poskładał , nie usztywnił - odesłał do domu. Bo święta, potem bo strajk. Diagnostyka (oczywiście prywatna bo na nfz czeka się miesiącami ) pokazywała coraz to gorszy stan. Ostatecznie w innym województwie, wykonano zabieg , niestety był to już zabieg paliatywny. Polecam panu zmianę zawodu ,nie ma obowiązku bycia lekarzem.