lekarz Wojciech Łapka

Wielu lekarzy szukało choroby, ten lekarz poznał się i wreszcie dobre leki dostało moje dziecko. Troche szybki, ale o wszystko wypytał i polecam.

profesjonalne podejscie do dzieci,wzbudza zaufanie dziecka,jak i rodzica

profesjonalne podejscie do dzieci,wzbudza zaufanie dziecka,jak i rodzica

Ja rozumiem, że Pan doktor jest pediatrą ale jest też lekarzem pierwszego kontaktu i to go zobowiązuje do wiedzy ogólnej. Nie poświęca nawet 5 minut na badanie. Przez niego mój tata trafił do szpitala za późno, ponieważ podczas wizyty odesłał go do domu mówiąc że wszystko jest dobrze. Tata już wtedy miał arytmie. Brak słów

suminny, sympatyczny, ze swietnym podejsciem do dzieci, diagnoza trafiona. godny polecenia :)

Lekarz przyjechał do dziecka z dusznościami i świstami po 3 h od wezwania. Mimo dobrej diagnozy zaordynował złe leczenie, po mojej konsultacji ze specjalistą z uniwersyteckiego szpitala nie chciał zmienić leków upierając się, że wszystko będzie dobrze - ale nie było...Musieliśmy jechać do przychodni w Dziwnowie i dopiero tam uzyskaliśmy kompetentną pomoc lekarską. Karygodna ignorancja i nieprofesjonalizm! Tym bardziej będąc świadomym, że dziecko jest wcześniakiem, po wielokrotnych hospitalizacjach i z wadą serca. Zdecydowanie nie polecam!

lekarz zadal pare pytan , przepisal recepte ityle. jest bardzo smieszny

lekarz zadal pare pytan , przepisal recepte ityle. jest bardzo smieszny

Lekarz jak każdy inny, ale się czasami spóźnia.

Lekarz jak każdy inny, ale się czasami spóźnia.

Konkretny, rzetelny, dokładny, sumienny.

Konkretny, rzetelny, dokładny, sumienny.