dr n. med. Wojciech Latos

Internista, Gastroenterolog

Temu Panu dziękujemy. Kiedyś był dobry ale teraz. Ojcu na podstawie badań morfologicznych i marnego stanu ogólnego powiedział, że jest zdrowy jak student (jego słowa). Ojciec zmarł na białaczkę po 2,5 miesiącach.

Z czystym sercem chciałbym polecić tego lekarza. Anioł nie człowiek!!! Konkretny, znający się na swoim fachu, lekarz z zamiłowania!!! Poświęca nawet swój prywatny czas na porady. Trafność diagnoz w 100% zgodna. POLECAM!!!

Moim zdaniem jest genialny! Cierpliwy, kompetentny :) przywrócił wiarę w ludzi.

Moim zdaniem jest genialny! Cierpliwy, kompetentny :) przywrócił wiarę w ludzi.

Może jest dobrym fachowcem ale jak przyjmuje pacjentów w poradni w Szpitalu w Bytomiu to klęska. Rejestruje się w poradni, gdzie wręczają do ręki kartotekę, z którą idzie się do Kliniki w której on pracuje.Pan doktor biega między pracowniami, w których wykonuje badania a w przerwach przyjmuje pacjentów z poradni gastrologicznej. Czas oczekiwania na wizytę kilka godzin a wizyta to góra 3 minuty, jeżeli dłużej to pacjent prywatny, który płaci (dla nich ma więcej czasu i cierpliwości). To wielka pomyłka, żeby na sama wizytę w poradni czekać 3-6 miesięcy i tak być potraktowanym. SKANDAL!!!!

jestem pełen nadziei ,wrażenie bardzo pozytywne,rozeznanie co do choroby współistniejącej(rzadkiej) uprzejmy.

Podczas wizyt u doktora Latosa (publicznych) miałem obiecywane tylko badania i brałem ciagle te same leki,które nic nie pomagały Po pewnym czasie obserwacji jak traktowani są pacjęci prywatni (bez kolejki,badania od ręki podczas wizyty)zrozumiałem,że samym skierowaniem nic nie osiągnę...

Po pewnym czasie obserwacji jak traktowani są pacjęci prywatni
(bez kolejki,badania od ręki podczas wizyty)zrozumiałem,że samym
skierowaniem nic nie osiągnę...

Bardzo zadowolona z leczenia, pomógł mi ogromnie!

Bardzo zadowolona z leczenia, pomógł mi ogromnie!

Jestem bardzo zadowolony z doktora wcześniej leczyłem się u wielu innych specjalistów i mój stan stał się krytyczny. Dzięki leczeniu u doktora wszystko się unormowało (miałem problemy z jelitami) Polecam każdemu

Lekarz , który przepisuje choremu bardzo drogie lekarstwa, kasuje 100 zł za wizytę nawet wtedy ,kiedy nie bada chorego . No i te kolejki , koszmar !!!!!

No i te kolejki , koszmar !!!!!

Leczę sie u dr Latos od kilku miesięcy... ostatnio zauważyłam że nie zależy mu już tak na diagnozie ale na pieniążkach. Moja wizyta trwała 2 minuty- wypisanie recept- i zostawiłam tam 100 zł! Mimo, że parę godzin wcześniej miałam wizytę u dr na kasę chorych w szpitalu w Bytomiu... (Po receptę specjalnie musiałam jechać do Gliwic)