dr n. med. Wojciech Legieć

Hematolog

3,7

Miałam 'przyjemność' spotkać doktora na izbie przyjęć. Byłam potraktowana jak intruz- 'przepraszam, że przeszkadzam'. Mimo skierowania do szpitala i poważnego stanu zostałam odesłana do domu-bez żadnych wyjaśnień i jakichkolwiek zaleceń w spr dodatkowych badań - oparł się tylko na podstawowej morfologii, którą ze sobą miałam -jak na hematologa, to chyba za mało. Zapewne jeśli się korzysta z prywatnych wizyt u dr Legiecia, to ma inne podejście do pacjenta. Mam nadzieję, że nigdy więcej na tego lekarza nie trafię. Obecnie jestem pod opieką innego hematologa ze Staszica - zaczęłam leczenie - i moja 'błahostka' zbagatelizowana przez dr Legiecia okazała się poważną chorobą.

Zawsze miły i dyspozycyjny. Mogę się bez obaw kontaktować na komórkę w dzień i w nocy. Wszystko jasno wyjaśnia - nie boję się swojej choroby.

Nastraszono mnie nowotworem, uzyskałam jasne wytłumaczenie zaburzeń w mojej morfologii. Jestem bardzo zadowolona, polecam.