lekarz Wojciech Łopatko

Lekarz rodzinny

3,9
3,9

To bardzo dobry lekarz i specjalista. Jakiś czas temu poważnie zachorowałam, byłam u dwóch różnych lekarzy i albo nie pomógł albo o mały włos nie wysłał mnie na tamten świat. Pan doktor Łopatko nie "gwiazdorzył" tylko szczerze zainteresował się, skierował na badania i do specjalisty, chociaż od razu wyczuł jaka to choroba. Do dziś jest naszym lekarzem rodzinnym i jest skuteczny w leczeniu za każdym razem. Bardzo polecam każdemu.

Szczerze powiedziawszy najlepszy internista z jakim miałem do czynienia. Każdemu serdecznie polecam doktora, zawsze pomoże, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Za każdym razem leki przepisane od niego pomagają. Świetny specjalista!

pan dr Wojciech Łopatko od lat jest naszym lekarzem rodzinnym, opiekuje się nami jako lekarz wspaniale w przychodni wojskowej nie ma takiego drugiego dobrego i skutecznego lekarza w leczeniu jakim jest dr Łopatko,jest bardzo uprzejmy, kulturalny, wnikliwy bardzo skuteczny w leczeniu mój mąż jest pod stałą opieką medyczną kardiolog Ułanowski, który jest specjalistą od serca nie zaopiekował się moim mężem tak jak pan dr łopatko mąż choruje na migotanie przedsionków i pan dr łopatko Wojciech bardzo w tych dolegliwościach pomaga i skutecznie leczy w przeciwieństwie do dr. Ułanowskiego.Wszystkim ZNAJOMYM POLECAM pana dr Wojciecha Łopatko bo jest to naprawdę bardzo dobry lekarz, z powołania tacy powinni być wszyscy lekarze, ale tak nie jest.

Przed laty skutecznie leczył mojego ojca w klinice Kardiologii w Bydgoszczy. Dotychczasowe pozytywne opinie o tym lekarzu potwierdzam będąc teraz jego pacjentką.

Kompetentny, kulturalny i wyrozumiały. Duże doświadczenie i wiedza. Pacjentowi poświęca wiele czasu. Nie tworzy dystansu. Kiedy nie może przyjąć pacjenta w danym dniu z powodu braku wolnych miejsc - umawia się z nim i rejestruje osobiście na odpowiadający pacjentowi termin. Polecam.

Kompetentny, kulturalny i wyrozumiały.
Polecam.

Bardzo dobry lekarz, polecam. Gorzej jednak z rejestracja do lekarzy w tej przychodzi, totalna masakra, od 7:30 do 10 nie można się do nich dodzwonić... albo zajęte albo nikt nie odbiera a pielęgniarki pracujące w rejestracji mają zal że muszą kogo kol wiek obsługiwać...

super lekarzposwieca bardzo duzo czasu pacjentowi nigdy nie spotkalam sie z takim wspanialym lekarzem

Niestety, moje doświadczenia z tym lekarzem nie pozwalają mi z czystym sumieniem polecić go innym osobom potrzebującym pomocy.

Okropny lekarz, arogancki i zuchwały, jeszcze zaden lekarz mnie tak nie obraził..........wyszłam od niego i normalnie sie poplakałam,zapytany o nazwisko na pełnionym dyzurze nawet nie raczył sie przedstawic tylko kazał wyjsc i sobie przeczytac, NIE POLECAM

potwierdzam! to wspaniały lekarz! Leczę sie już u niego kilka lat i zawsze wychodze zadowolona, ma zawsze czas dla pacjęta, jest kompetentny, szybko rozpoznaje choroby i podejmuje właściwe leczenie.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Toruń"?

Dziewulskiego 9b lok. 25

Łazienna 30