lekarz Wojciech Łopatko

3,9
3,9
3,7
3,7

To bardzo dobry lekarz i specjalista. Jakiś czas temu poważnie zachorowałam, byłam u dwóch różnych lekarzy i albo nie pomógł albo o mały włos nie wysłał mnie na tamten świat. Pan doktor Łopatko nie "gwiazdorzył" tylko szczerze zainteresował się, skierował na badania i do specjalisty, chociaż od razu wyczuł jaka to choroba. Do dziś jest naszym lekarzem rodzinnym i jest skuteczny w leczeniu za każdym razem. Bardzo polecam każdemu.

Szczerze powiedziawszy najlepszy internista z jakim miałem do czynienia. Każdemu serdecznie polecam doktora, zawsze pomoże, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Za każdym razem leki przepisane od niego pomagają. Świetny specjalista!

Bardzo arogancki, nieprzyjemny i opryskliwy lekarz. Nigdy w życiu nie spotkałam się z taką bezczelnością u lekarza. Traktuje pacjenta z góry. W ogóle powinnam cieszyć się,że raczył mnie przyjąć.

pan dr Wojciech Łopatko od lat jest naszym lekarzem rodzinnym, opiekuje się nami jako lekarz wspaniale w przychodni wojskowej nie ma takiego drugiego dobrego i skutecznego lekarza w leczeniu jakim jest dr Łopatko,jest bardzo uprzejmy, kulturalny, wnikliwy bardzo skuteczny w leczeniu mój mąż jest pod stałą opieką medyczną kardiolog Ułanowski, który jest specjalistą od serca nie zaopiekował się moim mężem tak jak pan dr łopatko mąż choruje na migotanie przedsionków i pan dr łopatko Wojciech bardzo w tych dolegliwościach pomaga i skutecznie leczy w przeciwieństwie do dr. Ułanowskiego.Wszystkim ZNAJOMYM POLECAM pana dr Wojciecha Łopatko bo jest to naprawdę bardzo dobry lekarz, z powołania tacy powinni być wszyscy lekarze, ale tak nie jest.

Przed laty skutecznie leczył mojego ojca w klinice Kardiologii w Bydgoszczy. Dotychczasowe pozytywne opinie o tym lekarzu potwierdzam będąc teraz jego pacjentką.

Kompetentny, kulturalny i wyrozumiały. Duże doświadczenie i wiedza. Pacjentowi poświęca wiele czasu. Nie tworzy dystansu. Kiedy nie może przyjąć pacjenta w danym dniu z powodu braku wolnych miejsc - umawia się z nim i rejestruje osobiście na odpowiadający pacjentowi termin. Polecam.

Kompetentny, kulturalny i wyrozumiały.
Polecam.

Bardzo dobry lekarz, polecam. Gorzej jednak z rejestracja do lekarzy w tej przychodzi, totalna masakra, od 7:30 do 10 nie można się do nich dodzwonić... albo zajęte albo nikt nie odbiera a pielęgniarki pracujące w rejestracji mają zal że muszą kogo kol wiek obsługiwać...

super lekarzposwieca bardzo duzo czasu pacjentowi nigdy nie spotkalam sie z takim wspanialym lekarzem

Niestety, moje doświadczenia z tym lekarzem nie pozwalają mi z czystym sumieniem polecić go innym osobom potrzebującym pomocy.

Okropny lekarz, arogancki i zuchwały, jeszcze zaden lekarz mnie tak nie obraził..........wyszłam od niego i normalnie sie poplakałam,zapytany o nazwisko na pełnionym dyzurze nawet nie raczył sie przedstawic tylko kazał wyjsc i sobie przeczytac, NIE POLECAM