dr n. med. Wojciech Lubaszewski

Internista, Kardiolog

Najerdeczniej dziękuję Panu Doktorowi, który zajmuje ię leczeniem nadcinienia mojej mamy Marii lat 82. Pacjentka pod opieką Pana Doktora i zaordynowaniu odpowiednich leków ma cinienie jak natolatka, utabilizowane. Lekarz niezwykle dociekliwy w pozukiwaniu przyczyn chorzenia co kraca cza niezbędny do potawienia trafnej diagnozy, niezwykle empatyczny, cierpliwy i życzliwy. Pacjent jet otoczony fachową opieką medyczną co abolutnie daje mu poczucie bezpieczeńtwa. Lekarz godny zaufania i polecenia!!!!!!!!!!!!!.

Lekarz godny zaufania i polecenia!!!!!!!!!!!!!.

Trafiłem z bólem w okolicach mostka. Pan doktor natychmiast zdiagnozował ostry zawał. Natychmiast wezwał karetkę, czasu po czym telefonicznie nawiązał kontakt z Zakładem Hemodynamiki, w którym to lekarze już czekali na mnie. Błyskawiczna akcja wszczenienia stendów uratowała mi życie, za co dziękuję Panu doktorowi. W kolejnych wizytach dużo czasu potwierdza na rozmowę, nie pozbywa się pacjenta, jest dociekliwy i drobiazgowy. Polecam.

świetny specjalista, zainteresowany stanem zdrowia pacjenta kompleksowo, prowadzi rzetelną kartę pacjenta, uprzejmy i profesjonalny

Z wizyty jestem zadowolony. O wiele staranniej podszedł do mnie jako pacjenta, aniżeli poprzednik, u którego probowałem się leczyć przez kilka miesięcy też prywatnie. Mam nadzieję, że pozstanie na długo moim lekarzem prowadzącym.