dr n. med. Wojciech Lubaszewski

Internista, Kardiolog

Trafiłem z bólem w okolicach mostka. Pan doktor natychmiast zdiagnozował ostry zawał. Natychmiast wezwał karetkę, czasu po czym telefonicznie nawiązał kontakt z Zakładem Hemodynamiki, w którym to lekarze już czekali na mnie. Błyskawiczna akcja wszczenienia stendów uratowała mi życie, za co dziękuję Panu doktorowi. W kolejnych wizytach dużo czasu potwierdza na rozmowę, nie pozbywa się pacjenta, jest dociekliwy i drobiazgowy. Polecam.

świetny specjalista, zainteresowany stanem zdrowia pacjenta kompleksowo, prowadzi rzetelną kartę pacjenta, uprzejmy i profesjonalny

Z wizyty jestem zadowolony. O wiele staranniej podszedł do mnie jako pacjenta, aniżeli poprzednik, u którego probowałem się leczyć przez kilka miesięcy też prywatnie. Mam nadzieję, że pozstanie na długo moim lekarzem prowadzącym.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27