lekarz Wojciech Łuczak

Ginekolog

3,5
3,4
3,3

Doskonały lekarz, doświadczony, kompetentny, widać że specjalista w swojej dziedzinie i że lubi swoją pracę. Odpowiada konkretnie na każde pytanie, rozumie psychikę kobiety. Zaobserwowałam że równie dobrze znajduje wspólny język z młodymi pacjentkami w ciąży, jak i dojrzałymi kobietami. Polecam paniom które do tej pory miały złe doświadczenia z ginekologami, jak trafią do doktora Łuczaka to zostaną stałymi pacjentkami.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam! stwierdził, że mam nadżerkę a gdy poprosiłam go o antykoncepcje odmówił mi tabletkek i wmówił mi, że spirala będzie najlepsza, chciał ją założyć nastęnego dnia (przy nadżerce), oczywiście prywatnie! Przepisał mi leki mimo tego, że mu powiedziałam, że źle się po nich czuje i mam skutki uboczne. Dobrze, że poszlam na wizytę do innego lekarza, bo okazało się, że nie ma żadnej nadżerki i na darmo faszerowałabym się lekami, których jak się okazało łączyć ze sobą nie wolno! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TEGO PANA!!

Najgorszy lekarz u którego byłam.Nie robi mi USG ciąży, zleca jedynie morfologie i mocz. Twierdzi, że reszta badań trzeba robić prywatnie bo się nie należą, pomimo że wizyty mam na NFZ.

Delikatny, miły, świetny kontakt i podejście do pacjentki. Szczegółowo i zrozumiale omawia proces leczenia.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam nie zleca żadnych badań nawet tych podstawowych ,leczy na chybił trafił . Leczył mnie rok bez rezultatów a nawet pogorszy mój stan zdrowia . Nie poleciła bym go nikomu.

Delikatny, uprzejmy, wyrozumiały i skuteczny. Mało punktualny, ale wizyt nie przyspiesza. Polecam dla ciężarnych.

Delikatny, uprzejmy, wyrozumiały i skuteczny.
Mało punktualny, ale wizyt nie przyspiesza.
Polecam dla ciężarnych.

Pan Doktor może nie miał dla mnie aż tyle czasu jak bym chciała (fakt ze dużo pacjentek do niego czekało)ale w miarę dokładnie wytłumaczył mi moje problemy ze zdrowiem zadając szczegółowe pytania.Jest bardzo konkretny!Po wzięciu od niego leków wreszcie szybko doszłam do siebie zdrowotnie a wczesniej biegałam od lekarza do lekarza i nikt mi nie pomógł.Polecam tego Doktora ale są do niego kolejki i trzeba czasami się naczekać.Xa.

Pan Doktor Wojciech Łuczak uratował mi życie jak dostałam krwotoku przy porodzie.Super kompetentny,spokojny,od razu podjął szybką decyzję o cięciu cesarskim gdy inni byli spanikowani(tak mówi mój mąż).Dzięki Niemu żyje moja kochana córeczka!!!Swietny operator!!! U mojej mamy wykrył nowotwór macicy,zrobił operacje usunięcia macicy i jajników(inni ginekolodzy mówili żeby czekać z zabiegiem).Mama jest zdrowa.Polecam Go innym pacjentkom.Dla pacjentek ma zawsze czas i cierpliwość.Szczerze polecam. I.

Świetny lekarz, kompetentny i uprzejmy. Doskonały kontakt z pacjentem i pełny opis ewentualnego leczenia. Jak wcześniej trafiłabym na tego lekarza nie miałabym obecnych dolegliwości. Ale lepiej późno niż wcale. Pozdrawiam serdecznie Panie doktorze - pacjentka.

Miałam nadżerkę i Pan dr próbował ją wyleczyć globułkami przez ponad rok bez rezultatu... Ponadto źle dobrał mi tabletki antykoncepcyjne (źle w stosunku do długości cyklu) przez co dostałam zatoru płuc i wylądowałam na OIOK-u w Lublinie i ledwo mnie odratowali. Efekt jest taki, że jestem na stałe na lekach. A nadżerkę wyleczyłam skutecznie i szubko w Lublinie u innej Pani dr. Niestety nie polecam.