lekarz Wojciech Mańkowski

Lekarz medycyny pracy

Lekarz bardzo nieprzyjemny, wyszłam z gabinetu z łzami w oczach. A dlaczego? Ponieważ mój pracodawca dał jeden dokument za dużo! Lekarz zwracał się do mnie poniżającym tonem, nie zapytał o NIC co dotyczy zdolności do pracy, tylko zmierzył ciśnienie i nawet nie udzielił informacji jakie ono było. Jeżeli jeden, zbędny papierek wyprowadza lekarza z równowagi to coś jest nie tak, bardzo mi przykro i z pewnością nie skorzystam kolejny raz z usług tego lekarza. 170 zł za tak okropne traktowanie...

okropny lekarz! bedac po bardzo poważnej operacji nawet mnie nie zbadał nie spojrzał nawet na wypis ze szpitala i ot tak z nerwami dał mi zdolnosc do pracy na jakiej podstawie?na podstawie gryzmołów jakie napisała inna lekarka?zero profesjonalizmu!zajmuje tylko niepotrzebnie etat w przychodni z takim podejściem do pacjenta moze tylko wprowadzic człowieka do grobu.

Kompetentny, sumienny wydaje fachowe opinie. Bardzo dobry lekarz polecam każdemu

Pamiętam tego lekarza ze szpitala Raszei -świetny toksykolog ,rzeczowy gość ,dobry lekarz .Szkoda ,że go nam już nie ma.

Świetny lekarz ,dobry toksykolog ,widać ,nie taki pozytywnie normalny i bardzo rzeczowy.Konkretny lekarz ,zna się na rzeczy