lekarz Wojciech Mańkowski

Lekarz medycyny pracy

Kompetentny, sumienny wydaje fachowe opinie. Bardzo dobry lekarz polecam każdemu

Świetny lekarz ,dobry toksykolog ,widać ,nie taki pozytywnie normalny i bardzo rzeczowy.Konkretny lekarz ,zna się na rzeczy

okropny lekarz! bedac po bardzo poważnej operacji nawet mnie nie zbadał nie spojrzał nawet na wypis ze szpitala i ot tak z nerwami dał mi zdolnosc do pracy na jakiej podstawie?na podstawie gryzmołów jakie napisała inna lekarka?zero profesjonalizmu!zajmuje tylko niepotrzebnie etat w przychodni z takim podejściem do pacjenta moze tylko wprowadzic człowieka do grobu.

Pamiętam tego lekarza ze szpitala Raszei -świetny toksykolog ,rzeczowy gość ,dobry lekarz .Szkoda ,że go nam już nie ma.