lekarz Wojciech Markun

Okulista

Doskonały specjalista, perfekcja, bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenie, wysoka kultura osobista, lekarz przyjazny pacjentom. Od wielu lat ja i maż jesteśmy pacjentami pana doktora. Szczerze polecam

Od kilku dni łzawiło mi oko. Doktora Markuna poleciła mi koleżanka z pracy. Przyjął mnie mimo późnej pory i nie robił z tego powodu żadnego problemu. Zbadał, zapisał lek i wytłumaczył, jak stosować. Nawet pokazał :) Bardzo ok.

Witam Wszystkich. Problem dotyczył mojej córki. Pierwsza wizyta odbyła się w towarzystwie żony, druga w moim. W obu przypadkach była rzeczowa, kompetentna i miła. Zostały wykonane wszystkie niezbędne badania, zostało nam wytłumaczone w prosty sposób co jest powodem schorzenia i jaki jest dalszy tok postępowania, następnie dostaliśmy bez problemu skierowanie na specjalistyczne badania. Nie było mowy o żadnych prywatnych wizytach. Mało tego, ze strony p. doktora była prośba, aby koniecznie go poinformować o tym, jak wyszły badania i czy nie było problemu z ich wykonaniem. Osobiście jestem bardzo zadowolony, że spotkałem Pana doktora, który kompetentnie zajął się poważnym przypadkiem naszego dziecka. Ja osobiście polecam. Może tajemnica tkwi w tym, że nie każdy jest w stanie słuchać ze zrozumieniem lub nie może pogodzić się z tym, że nie usłyszał, tego co by chciał, stąd te skrajnie negatywne komentarze.

Witam, Byłam niedawno u tego lekarza na konsultacji. Miałam nagłe zapalenie zatok i przyjął mnie bez żadnego problemu, mimo że limit pacjentów został już w tym dniu wykorzystany. Został dłużej w pracy i przyjął mnie oraz zbadł i wyjaśnił sposób leczenia. Bardzo polecam, bo Pan doktor pomaga swoim pacjentom i nie patrzy na zegarek i nie sprawia wrażenia, że mu się spieszy, nawet po godzinach pracy.Jestem bardzo zadowolona i wrócę do niego, jeśli tylko będzie taka potrzeba.

Witam,

Pan doktor leczył moją Mamę i tylko on - z wszystkich lekarzy okulistów - leczył Mamę fachowo z serdecznym, wzbudzającym zaufanie, podejściem. Trafiła też do Pana doktora moja przyjaciółka z poważnymi problemami okulistycznymi i również podziela moją opinię, że jest to najlepszy lekarz jakiego spotkała. Jej syn również trafił do Pana doktora i także on otrzymał fachową serdeczną pomoc. Niedawno z kolei mojemu synowi Pan doktor udzielił pomocy. W przychodni termin był za dwa i pół miesiąca, więc poszliśmy prywatnie za niewielką, w porównaniu z innymi prywatnymi wizytami, kwotę. Polecam każdemu, bo to WSPANIAŁY CZŁOWIEK I BARDZO DOBRY LEKARZ.

Najlepszy okulista, bardzo dobre podejście do pacjenta i przede wszystkim duże doświadczenie lekarza

Od wielu lat jestem pacjentką Dr Markuna w poradni publicznej. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wychodzenia z problemów okulistycznych ( alergiczne zapalenia spojówek ) ale przede wszystkim ze sposobu , w jaki dr Markun traktuje pacjentów - z szacunkiem , cierpliwością i zrozumieniem dla ich niepokojów. Na tle innych lekarzy w państwowej służbie zdrowia jest rzucającym się w oczy wyjątkiem. Życzę mu długich lat zdrowia i pomyślności w pracy i życiu osobistym

Kompetentny i przyjazny. Widać, że lubi i ludzi, i swoją pracę. Lekarz z powołania. Spokojnie wyjaśnia, uspokaja, leczy. Pieniądze są kompletnie wtórne. ABSOLUTNIE POLECAM każdemu!

Polecam tego lekarza. Leczę się na jaskrę i jestem bardzo zadowolona. Zleca potrzebna badania i monitoruje stan oczu dodatkowymi badaniami bez żadnych problemów.

Pan doktor jest profesjonalistą i leczę się u niego już od dłuższego czasu. W nagłych przypadkach nie ma problemu z tym, żeby doradził czy pomógł nawet w dzień wolny od pracy. Można liczyć na fachową poradę i rzetelną pomoc. polecam!

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63