lekarz Wojciech Marlicz

Internista, Gastrolog

A ja dzisiaj (21.1.2023 r.) kilka słów o Synu prof. Krzysztofa Marlicza, nie żyjącego już od ponad 8 lat, który miał swój gabinet lekarski w największym wieżowcu przy ul. Szafera w Szczecinie. Profesor Wojciech Marlicz dwukrotnie badał/przyjmował moją żonę (seniorkę Pesel 43) – w 2017 r. i w dniu wczorajszym, gdy była zabrana przez pogotowie na SOR przy ul. Unii Lubelskiej. Oba te kontakty z Profesorem Wojciechem będą zapamiętane z uwagi na sposób jego podejścia do pacjenta. Tak było kilka lat temu i wczoraj. Jest też pieczątka i podpis Profesora ...

Jest też pieczątka i podpis Profesora na wydanej wczorajszej, liczącej 2 i pół strony karcie informacyjnej.
Mnie cieszy opinia o Profesorze nie tylko ze strony mojej żony i syna, który wieczorem odbierał mamę ze szpitala przy Unii Lubelskiej, ale też potwierdzające tę opinie oceny ze strony innych osób. Uznałem za konieczne to przedstawić.
Pozdrawiam, a Panu Profesorowi dziękuję za to co zrobił dla mojej żony (tej samej od 60 lat), gratuluję zasłużonego uznania, jakim się cieszy i życzę też dalszej kontynuacji pracy Swojego Taty.
Tata Profesora ma swoją ulicę na moim osiedlu Zawadzkiego-Klonowica, a więc został upamiętniony przez nasze miasto. Gdyby żył - byłby niewątpliwie bardzo dumny z syna Wojciecha.