dr n. med. Wojciech Marusza

Medycyna estetyczna

Jak to się stało, że dałam się naciągnąć doktorowi Marusza na 10 tys. zł? – 2 średnie krajowe? Za jedna tylko sesję zabiegową? Trudno mi w to uwierzyć, bo w internecie potem łatwo znalazłam b. dobrą klinikę, z sensownymi cenami. Gdzie orientuję się, co mam robione, jakim produktem, w jakiej ilości i za ile. I jestem w pełni zadowolona. ODRADZAM klinikę rzeźbienia portfela. Zdecydowanie radze poszukać kogoś innego, dużo taniej z lepszym skutkiem. Czuję się wyrolowana.

Nie polecam i ostrzegam. Poczytajcie prawdziwe opinie pacjentek, nie te pisane przez doktora i jego żonę. Nawet tu na tym portalu wszystkie napisali oni z odstepani kilka dni. Ten lekarz jest znany w srodowisku jako rzeznik. Ostrzykuje ogromna iloscia preparatu. BEDZIECIE PLAKAC. uwierzcie mi.

Wystarczy popatrzyć na wszystkie certyfikaty dr Maruszy i wiadomo już, że mamy do czynienia z doświadczonym lekarzem. Trafiłam do gabinetu doktora z polecenia znajomej, która była super zadowolona, a ja nie mogę wyrazić się inaczej o doktorze jako super specjaliście, który podchodzi do swojej pracy profesjonalnie , a do twarzy pacjenta holistyczne, Efekt natomiast super 10 lat mniej!!! Z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek :)

Byłam u kilku lekarzy medycyny estetycznej, mam też swoje doświadczenia w tej dziedzinie dlatego jestem bardzo wymagająca w temacie. Wizyta bardzo jasna i przejrzysta merytorycznie dowiedzialam sie wszystko co mnie interesowało dlatego zdecydowałam sie na zabieg. Widać ze doktor robi dużo tych zabiegów poniewaz pracuje w standardzie i dyscyplinie. Efekty po zabiegu bardzo dobre, przede wszystkim naturalnie! Pierwszy raz w życiu po botoksie nie mam uczucia ciężkich oczu i czoła. Wrócę do tego doktora z całą pewnością.

Na wizytę u doktora namówiła mnie moja mama która była już u doktora teraz i dwa lata temu na pierwszym zabiegu. Teraz i ja zdecydowałam się na zabieg. Miałam problem z dołami pod oczami , dodatkowo doktor namówił mnie na mezoterapię i jestem zachwycona!Znów wyglądam jakbym miała 25 lat.Bardzo dziekuję doktorowi a wszystkim pacjentkom polecam doktora.

Byłam u doktora juz dwa razy. Podoba mi się że ma do medycyny estetycznej takie"naukowe" podejście, nie tylko wstrzykuje botoks czy kwas. Analizuje dokładnie całą twarz pacjenta łącznie z dokładnym wywiadem zdrowotnym i pytaniami jakie leki biorę. Zrobiłam sobie policzki i botox na kurze łapki. Wybieram się na mezoterapię póki jest promocja.

Od zawsze wstydziłam się swojej twarzy ponieważ była cała w piegach, które mi się nie podobały! Zwróciłam się do Pana Maruszy, który zaproponował mi zabieg kwasami. Bałam się ale zgodziłam się i nigdy nie pożałowałam podjętej decyzji. Pełen profesjonalizm, miły doktor, super obsługa i najlepsze dbanie o pacjentów z którym spotkałam się dotychczas. Polecam serdecznie wszystkim!

Nie wiem jak mogę wyrazić swoją wdzięczność lekarzowi za likwidację przebarwień na twarzy. Po dwóch ciążach nabawiłam się plam, które przez ostatnie 4 lata próbowałam chociaż zminimalizować. Sprowadzałam różne specyfiki, ale w rezultacie przebarwienia wracały z jeszcze większą siłą. Byłam na dwóch wizytach u kosmetologa i lekarza dermatologa. Zabiegi i obietnice poszły w zapomnienie wraz z wyjściem z gabinetu. Zdecydowałam się przejechać pół Polski na zabieg usunięcia przebarwień po przeczytaniu kilku opinii o dr Maruszy. Teraz żałuję, że nie przyjechałam dużo wcześniej. Traciłam pieniądze na zabiegi, kremy wybielające a wystarczył w moim przypadku jeden zabieg plus dodatkowo stosowanie specyfiku, który zalecił mi lekarz do codziennego stosowania w domu i teraz mogę chodzić bez makijażu i nie wstydzę się swojej twarzy. Jeden z lekarzy wmawiał mi że nie istnieje środek, który mi to usunie, albo jak usunie to tylko nieznacznie. Pokazałam swoją twarz wszędzie gdzie byłam poprzednio i tylko współczuję kobietą, które jeszcze nie zdecydowały się na dobrego fachowca. Bez ściemniania, naciągania na jakieś serie zabiegów bez efektów. Gorąco polecam. Pozdrawiam Basia

Rok temu trafiłam w ręce lekarki, która mnie oszpeciła. Chociaż jej zdaniem zrobiła wspaniałą pracę. Długo szukałam pomocy nic nie mogąc znaleźć na temat leczenia powikłań w medycynie estetycznej. Miałam zabieg wypełniania kwasem hialuronowym nie wiem jakim dokładnie preparatem. Po kilku tygodniach od zabiegu zaczęłam wyczuwać po jednej stronie grudę, która czasem była większa przez kilka dni i bolesny cały policzek. Trafiłam do dr Maruszy przez znajomą z Warszawy, która poleciła go jako lekarza zajmującego się leczeniem powikłań po takich zabiegach. Szkoda, że wcześniej nie dostałam na tego lekarza namiarów, bo już dawno wyglądałabym pięknie! Rozpuszczanie kwasu hialuronowego poszło szybko i bezboleśnie. Po pierwszej wizycie wychodziłam uśmiechnięta i ze swoją dawną twarzą. Dziś już ze spokojem i po kilku wizytach u dr Wojciecha Maruszy mogę go rekomendować jako nie tylko lekarza, który pomaga w powikłaniach, ale jako super fachowca w medycynie estetycznej. Mam zrobione pięknie usta-naturalnie, świeża twarz po wypełnieniu preparatem dobranym do tej partii twarzy. Mam 43 lata a wyglądam na 10 mniej. Polecam jeśli ktoś chce wyglądać naturalnie i jeszcze raz naturalnie a zarazem z tym świeżym blaskiem na twarzy i być w dobrych, pewnych rękach. Pozdrawiam pacjentki doktora te obecne i przyszłe.

Dr Wojciech Marusza z Warszawy doprowadził moją buzię do wspaniałego stanu. Nigdy tak pięknie nie wyglądałam. Miałam robiony botoks a wcześniej wolumetrię twarzy kwasem hialuronowym. Zawsze miałam problemy z dolną częścią twarzy, która lekko opadała a skóra była zwiotczała. Po serii zabiegów, które przeprowadził doktor wyglądam na 10 lat mniej a skóra jest tak sprężysta jak nigdy przedtem. Polecam tego specjalistę i zostaje wierną pacjentką. Polecam z całego serca!