dr n. med. Wojciech Męczykowski

Według mnie najlepszy ginekolog w Tczewie wszystko wytłumaczy w przeciwieństwie do innych, dobra atmosfera zna się na rzeczy, dokładny godny polecenia !

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Daje do zrozumienia że wypisanie recepty na antykoncepcję nie należy do jego obowiązków, wręcz marnuje się jego czas. Byłam u niego pierwszy i ostatni raz. Szczerze nie polecam. Cytologią wykonana wręcz brutalnie, jakby karał mnie że zgłosiłam się po tabletki.

Pan doktor prowadzi teraz moja 3 ciążę. Chodzę do ginekologa z uśmiechem gdyż on również uśmiechem mnie wita Jest uprzejmy udziela odpowiedzi na każde pytanie poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nigdy nie zmienię ginekologa. Jest rewelacyjny!

Lekarz godny polecenia . Konkretny , kontaktowy , wszystko wytłumaczy . Najważniejsze , że stawia dobre diagnozy. Na poczekalni Panie w różnym wieku., więc cos w tym jest. PLECAM !

Chodze do doktora na kasę chorych i prowadzi moją ciążę. Bylam zdziwiona ze bez problemu dostałam zwolnienie z pracy bo niby tylko prywatnie inni lekarze wystawiają. Co wizyta usg bardzo mnie to zdziwiło ale pozytywnie bo bynajmniej wiem jak dzidzius rośnie

Bezkonkurencyjny lekarz jak chodzi o pomoc w sytuacji porady ambulatoryjnej , Przeprowadziłam się z dużej aglomeracji i szok... Po zarejestrowaniu w poradni komfortowo z wszystkimi badaniami w standardzie.. Przecierałam oczy ze zdziwienia , OK

Przecierałam oczy ze zdziwienia , OK

Doktor pomimo dużej ilości Pacjentek wytłumaczył przyczynę dolegliwości i po zapisanych lekach dolegliwości ustąpiły. Godny polecenia .

aaa nie usnał,bo nie uwierzył,a na policji nie zgłosiłam,bo maz by mnie zostawił jakby sie dowiedział.....

meczykowski dobry?????jestem po gwałcie i zaden gin w tcz mi nie usunal bekarta,bede musiala z tym gownem meczyc sie cale zycie

Doktor był trzecim ginekologiem ,którego musiałam odwiedzić z powodu zatrzymanego okresu . Po zadaniu okazało się , ze mam torbiel , która zartrzymała miesiączkę . Nikt tego nie potrafił stwierdzić .....Nawet ja mogłam zobaczyć zmianę na usg ! Po lekach zapisanych wszystko OK . To fachowiec godny polecenia