lekarz Wojciech Michalski

Onkolog

najcenniejszy Lekarz jakiego w życiu spotkałam ( jestem pielęgniarką więc znam wielu lekarzy) jedyny taki niepowtarzalny - nigdy żaden lekarz nie wzbudził mojego zaufania jak On. Serdeczności i pozdrowienia z Mazur. Pan Doktor uratował i wyleczył mojego Partnera 11 lat temu. Wyrwał go z paszczy śmierci. Dziękuję

wspaniały człowiek i lekarz zarazem. Rzeczowy uprzejmy bardzo dobrze znający obszar swojego działania czyli choroby nowotworowe jądra. Budzący zaufanie i przede wszystkim potrafiący słuchać a to niezwykła rzadkość u lekarzy. Kompetentny. Spokojny , nigdy się nie śpieszy.To niezwykle ważne w budowaniu zaufania pomiędzy nim a pacjentem.Polecam! wg mnie najlepszy lekarz w KNUM w CO I.:)

bardzo dobry lekarz profesjonalista godny polecenia miły sympatyczny b.b.b. dobry onkolog!!!!

Lekarz bardzo profesjonalny, kompetentny i co również ważne uprzejmy, z dużą cierpliwością odpowiada na każde pytanie,udziela wszelkich informacji, oby więcej takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz, doskonałe podejście do pacjenta oraz pełen profesjonalizm. Bardzo dobra opieka w szpitalu, jednym słowem same plusy.

Polecam, bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, na zadane pytania odpowiadał konkretnie, wyczerpująco, wydaje mi się, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie. .....:::::::: Naprawdę POLECAM :::::........

.....:::::::: Naprawdę POLECAM :::::........