dr hab. Wojciech Mikuła

Ortopeda, Chirurg urazowy

40 lat pracuje w Służbie Zdrowia, ale tak super Lekarza- Człowieka przez duże C dawno nie spotkałem. Mistrz w swoim fachu, moja reoperacja endoprotezy biodra wykonana z zegarmistrzowską precyzją. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Pam Mikuła jest absolutnym mistrzem w chirurgii urazowej. Operował mi wraz ze swoim profesjonalnym zespołem biodro (endoproteza). Jest to jedna z cięższych operacji na organizmie ludzkim. Znam bardzo wielu lekarzy, ale Pan Doktor jest chyba jednym z ostatnich, który potrafią pogodzić swoją ciężką pracę ze stałą zegarmistrzowską precyzją oraz szacunkiem dla pacjenta. Dziękuję, że mogłem spotkać w swoim życiu tak wspaniałego człowieka

Pam Mikuła jest absolutnym mistrzem w chirurgii urazowej.
Operował mi wraz ze swoim profesjonalnym zespołem biodro (endoproteza).
Jest to jedna z cięższych operacji na organizmie ludzkim.
Dziękuję, że mogłem spotkać w swoim życiu tak wspaniałego człowieka

Wspaniały lekarz i specjalista. Moja endoproteza biodra wstawiona profesjonalnie działa bez zarzutu. Moje szczere uznanie i podziękowanie.

Nie znam lepszego specjalisty w Polsce. Konkretny !! Wyrozumiały !! Panie Docencie dał mi Pan druga szansę na lepsze życie !! DZIĘKUJĘ !

To tuman bez szkoły i bez wykształcenia! Cham i kutafon w czapeczce

To tuman bez szkoły i bez wykształcenia! Cham i kutafon w czapeczce

Jest niegrzeczny, lekceważy pacjenta. Przez niego i jego kolegę lekarza mam zniszczone kolano.

Jest świetny, nie mogłem chodzić a teraz biegam, pracuję a co najważniejsze nie boli mnie już noga. Dzięki Panie DOKTORZE.

dr hab. W. Mikuła jest bardzo konkretny , diagnozuje trafnie , po operacji osobiście informuje pacjenta o przeprowadzonym zabiegu.

Poprawił mi kolano po 3 zabiegach niestety byłem głupi i leczyłem się wcześniej w prywatnym szpitalu. Ten gość ma naprawdę pojęcie o tym co robi. Chodzę, biegam i wróciłem właśnie z nart . Polecam

Byłam zaskoczona ,że tak szybko zareagował na mój przypadek. Poznał się po moim chodzie że nie jest dobrze,kazał przyjechać do szpitala,porobił badania i już w czerwcu mam operację.Polecam!