dr n. med. Wojciech Milanowski

lekarz który potrafi pomóc człowiekowi odnaleźć się najtrudniejszy sytuacji jaka go spotyka na zakręcie swojego życia gdzie pełen obaw i strachu nie wiem co mam ze sobą zrobić a pan doktor tłumaczy uspakaja pokazuje drogę wybiera najlepsze rozwiązania gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz i specjalista! Operował moja Mamę (jelito grube) na oddziale chirurgii onkologicznej w Nowym Sączu.Przyjęcie, diagnoza, konkretna decyzja, operacja, opieka pooperacyjna pełny profesjonalizm. Ale przede wszystkim podejście psychologiczne do pacjenta z ciężką chorobą niespotykane - potrafi człowieka uspokoić, wytłumaczyć i porozmawiać.Można się do niego zwrócić o każdej porze dnia i nocy! Stosunkowo młody lekarz ale już po minucie rozmowy z nim wiem, że kariera przed nim i trzymam za Niego kciuki i szczerze polecam każdemu kto potrzebuje dobrego specjalisty !!!