lek. med. Wojciech Molenda

Urolog

Lekarz wyjątkowo niemiły i nieuprzejmy. Dawno nikt mnie tak wyjątkowo okropnie nie potraktował podczas wizyty. Na moją sugestię, co może być przyczyną choroby gburknął, że "wy młodzi teraz się naczytacie internetu i myślicie, że jesteście najmądrzejsi(!)". Zlecił badania, a na moją prośbę o umówienie wizyty tak, aby przyjść po odbiór badań, bo mnie boli i zależy mi na szybkim leczeniu znowu gburknął "nagle pan przychodzi i chce być najważniejszy". W ogóle co to za standard rozmowy z pacjentem. Badania oczywiście nic nie wykazały, bo nie zostały zlecone te co trzeba. Na wizycie kontrolej nie mógł znaleźć wyników i kazał mi przyjść za kilka dni. Tylko dzięki mojemu uporowi okazało się, że wyniki jednak są, tylko trzeba było poświęcić na ich poszukanie dłużej niż 30 sekund. Ostatecznie sam wykonałem badania i wyszło, to co pan doktor uznał wcześniej za moją fanaberię z internetu. Brak leczenia mógł doprowadzić do komplikacji. Wyjątkowo nie polecam nikomu "opieki" ze strony doktora.

Lekarz z b.dużym doświadczeniem.Wieloletnia praktyka chirurgiczna. Moje poważne problemy potraktował bardzo poważnie. Nie lekceważy, nie bagatelizuje, wnikliwie słucha, obserwuje.Szukać takiego urologa ze świecą.

Bardzo dobry urolog. Wieloletnie doświadczenie i praktyka. Świetne podejście do pacjenta, empatia i wnikliwość, nie zbywa pacjenta, cierpliwie wysłucha, bez wątpienia godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista. Szybko i rzeczowo podszedł do moich problemów. Potrzebowałem pilnej operacji, którą Pan doktor bardzo fachowo przeprowadził.

Operował mojego syna, wyleczył go. Konkretnie i szczegółowo wyjaśnił sposób leczenia.Bardzo dobry specjalista. MB

MB

Lekarz przyjmuje w skórze jak jakiś gość z lombardu. Wizyta wraz z przepisanymi lekami kosztowała 140zł, a trwała 5 minut, lekarz na pytania odpowiada zdawkowo i przepisał złe antybiotyki, które nie działają, a wręcz odwrotnie.

Lekarz może małomówny, ale za to bardzo profesjonalny. Ja miałem krwiomocz, który po Furaginie minął w ciągu 2 godzin. Wydawało się, że to proste zapalenia cewki lub pęcherza. Pan doktor jednak nie poszedł na łatwiznę. Stwierdził, że jeśli pojawia się krwiomocz, a ja mam ponad 60 lat to trzeba szukać przyczyny. Zlecił USG, cytologię, urografię, posiew, a wiadomo jak trudno od lekarza dostać zlecenia na specjalistyczne badanie (kwestia kosztów). Badanie nic nie wykazały, ale doktor był nieugięty – zlecił też cystoskopię. Na szczęście i tutaj było ok. Ale ja jestem bardzo wdzięczny za takie potraktowanie. Niejednemu mogłoby to uratować życie.

dzięki swojej kompetencji uratował mi życie.

dzięki swojej kompetencji uratował mi życie.

Uwazam ze to dobry lekarz starej i nowej daty, bardzo profesjonalnie i rzeczowo ocenil przypadek mojego syna, i polecil odpowiednie leczenie... jestem zadowolony i polecil bym kazdemu kto potrzebuje porady.

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłem! Zrobił mi operację i na późniejszych wizytach mówił że wszystko jest super, ekstra a było zupełnie inaczej! Nie polecam!