dr Wojciech Morawiec

Chirurg ogólny

Wspanialy lekarz z POWOLANIA,na przyznawane 5 * daje 6* . Rzadko mozna spotkac takiego lekarza oby tak dalej. Powodzenia. Polecam z calego serca.

Wspaniały lekarz, znam go od 2010 roku ze szpitala leczył syna ,w tym roku wycinał mi znamię -cudowny lekarz polecam wszystkim.

Lekarz z powołania, godny polecenia, dla niego liczy się człowiek, a nie kasa. Lekarz u którego czuje się dobrą atmosferę

Lekarz z powołania, godny polecenia, dla niego liczy się człowiek, a nie kasa.
Lekarz u którego czuje się dobrą atmosferę

Bardzo dobry lekarz. Rzetelnie i po ludzku podchodzi do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz. Rzetelnie i po ludzku podchodzi do pacjenta.

Wspaniały człowiek. Nigdy nie straciłam ani grosza, bezinteresowny. Powołanie z najwyższej półki. Zawsze uśmiechnięty. Każdy pacjent czuje się, tak jakby był najważniejszy. Dziękuję Bogu,że jest moim lekarzem. Nie bagatelizuje najmniejszych zmian. Dobry diagnostyk. Jeżeli będę miała kiedyś kolejną onkologiczną operację, to pójdę tylko do Pana dr Wojciecha Morawca.

Nie bagatelizuje najmniejszych zmian. Dobry diagnostyk.

SUPER SPECJALISTA ,KRUTKO I FACHOWO PODCHODZI CO SPRAWY, I BARDZO FAJNIE SZYJE ,WOGULE NIE MAM BLIZNY.

suuuper lekarz, wielka kompetencja, wspaniałe podejście do pacjentów

suuuper lekarz, wielka kompetencja, wspaniałe podejście do pacjentów

Lekarz z powołania! Przede wszystkim zna się na rzeczy i potrafi sprawić, że pacjent rozumie istotę swoich dolegliwości. Kompetentny, sympatyczny, uśmiechnięty. Powiedziałabym-tacy powinni być lekarze :)

Po prostu Człowiek (powinienem napisac to duzymi literami) otwarty na pacjenta . Słucha ,pomaga zrozumieć a co ważne robi wszystko zeby problem pacjenta został rozwiązany . Dziekuję Bogu ze postawił go na mojej drodze .

szybka,konkretna pomoc medyczna,racjonalne leczenie,miła obsługa,pełna kompetencja jako lekarza,lekarz godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Racibórz"?

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50