lek. med. Wojciech Mrowiecki

Wykonywane badania:
- USG układu naczyniowego

Znajomość języków obcych:
- Angielski

Opinie negatywna wystawiam na wskutek wielu obserwacji i rozmów z lekarzem. Chirurg Wojciech Mrowiecki to jeden z najgorszych lekarzy, z jakimi miałam do tej pory do czynienia. Na wizycie jest gburowaty, wyniosły, cyniczny, pacjenta traktuje z góry nie jak człowieka tylko bardziej jak robota. Jego wygląd nie wzbudza zaufania a ogromna nagwaga i zaniedbanie jakos dziwnie nie korekuje kiedy mówi on, ze dieta to podstawa…Wykazuje przy tym przeciętną wiedze lekarska(mam koleżankę lekarkę) a na rzeczowe zwłaszcza niewygodne dla niego pytania nie odpowiada wcale lub atakuje pacjenta w myśl zasady „kiedy jestem niepewny w tym co robię a ktoś to widzi i czuje to atak jest najlepsza forma obrony”.

W szpitalu uniwersyteckim Chirurg Wojciech Mrowiecki(którego szefem jest jego ojciec) znalazł się dzięki koneksjom swojego tatusia właśnie który był tam całe życie ordynatorem. Wszyscy w szpitalu komentują expressis verbis, ze taki układ i praca z własnym synem na jednym oddziale to nieetyczne, niemoralne, nie lekarskie i kiepsko zgodne z prawem, bo jest to nepotyzm i jawna protekcja, ale jak widać Mrowieckim to nie przeszkadza...

Jego ojciec Tomasz Mrowiecki miał układy z poprzednim Dyrektorem szpitala, który protegował syna ordynatora, za co można się domyśleć…. W ich przypadku trafne jest powiedzenie „ze nie daleko pada jabłko od jabłoni” albowiem zarówno Wojciech jak i Tomasz Mrowieccy są bardziej bezdusznymi maszynami skupionymi na zarabianiu dużych pieniędzy dzięki medycynie niż na rzeczywistej pomocy ludziom potrzebującym. Są to ludzie skupieni głownie na sobie nie na pacjencie bez żadnego podejścia do człowieka. Tomasz Mrowiecki leczył wiele lat temu moja koleżankę i przez blednie diagnozy omal nie przeprawił ja na tamten świat.

Odradzam zatem wszystkim którym życie i zdrowie miłe kontakt z tymi „lekarzami” zarówno w szpitalu a tym bardziej prywatnie bo to wyrzucone w błoto ciężko zarobione pieniądze. Na szczęście jest tylu innych chirurgów z powołania w Krakowie ze naprawdę jest, w kim wybierać.

Leczył mnie w szpitalu w fatalny sposóbn nie zlecił badan, zbagatelizował chorobe jak sie okazało nowotworawą, leki które mi przepsisał przeniosły by mnie na tamten swiat