lekarz Wojciech Musiałkiewicz

Pediatra

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Bardzo słabe, przedmiotowe podejście do dziecka. Dziecko wyszło wystraszone. Pediatra powinien mieć nie tylko wiedzę medyczną, ale i odpowiednie psychologiczno-pedagogiczne przygotowanie - w odu tematach raczej ciężko u tego Pana. "Lekarz" Wojtek wogóle nie słucha pacjenta, wywiad z rodzicami też wyszedł bardzo słabo -od razu zakłada swoją diagnoze bez starannego zbadania. Najlepiej aby o nic się nie pytać, bo może się to spotkać z opryskliwościa "delikwenta" ... ludzie mamy XXI w. ludzie maja prawo wiedzieć i bynajmniej nie jest to powód do "hamskich", zbywajacych odpowiedzi (za to płacę aby wiedzieć), ...

Bardzo słabe, przedmiotowe podejście do dziecka. Dziecko wyszło wystraszone. Pediatra powinien mieć nie tylko wiedzę medyczną, ale i odpowiednie psychologiczno-pedagogiczne przygotowanie - w odu tematach raczej ciężko u tego Pana.
"Lekarz" Wojtek wogóle nie słucha pacjenta, wywiad z rodzicami też wyszedł bardzo słabo -od razu zakłada swoją diagnoze bez starannego zbadania. Najlepiej aby o nic się nie pytać, bo może się to spotkać z opryskliwościa "delikwenta" ... ludzie mamy XXI w. ludzie maja prawo wiedzieć i bynajmniej nie jest to powód do "hamskich", zbywajacych odpowiedzi (za to płacę aby wiedzieć), nie żyjemy w ciemnogrodzie. Diazgnoza totalnie nie trafiona, mija się z celem. Zdecydowania nie polecam, szkoda nerwów i zdrowia naszych dzieci.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat