lekarz Wojciech Musiałkiewicz

Trafiłam do kontroli z niemowlakiem do owego Pana po zapaleniu oskrzeli(stan dziecka uległ pogorszeniu). Wizyta trwała 5minut, parenascie sekund odsłuchania płuc i to wszystko ze strony lekarza.nie zajrzał do gardła,ani uszu. Po trzech dniach okazało się,że dziecko ma już ostre zapalenie ucha. Skończyło się antybiotykiem i kolejnym cierpieniem maluszka. Nie polecam nikomu.

Bardzo słabe, przedmiotowe podejście do dziecka. Dziecko wyszło wystraszone. Pediatra powinien mieć nie tylko wiedzę medyczną, ale i odpowiednie psychologiczno-pedagogiczne przygotowanie - w odu tematach raczej ciężko u tego Pana. "Lekarz" Wojtek wogóle nie słucha pacjenta, wywiad z rodzicami też wyszedł bardzo słabo -od razu zakłada swoją diagnoze bez starannego zbadania. Najlepiej aby o nic się nie pytać, bo może się to spotkać z opryskliwościa "delikwenta" ... ludzie mamy XXI w. ludzie maja prawo wiedzieć i bynajmniej nie jest to powód do "hamskich", zbywajacych odpowiedzi (za to płacę aby wiedzieć), ...

"Lekarz" Wojtek wogóle nie słucha pacjenta, wywiad z rodzicami też wyszedł bardzo słabo -od razu zakłada swoją diagnoze bez starannego zbadania. Najlepiej aby o nic się nie pytać, bo może się to spotkać z opryskliwościa "delikwenta" ... ludzie mamy XXI w. ludzie maja prawo wiedzieć i bynajmniej nie jest to powód do "hamskich", zbywajacych odpowiedzi (za to płacę aby wiedzieć), nie żyjemy w ciemnogrodzie. Diazgnoza totalnie nie trafiona, mija się z celem. Zdecydowania nie polecam, szkoda nerwów i zdrowia naszych dzieci.