dr n. med. Wojciech Niemczyk

polecam doktora wojciecha niemczyka chodze do niego drugi miesiąc niestety jak wiadomo kazda wizyta swoje kosztuje ale chyba mój wysiłek nie wyszedł na marne prawdopodobnie udało mi sie zajsc w ciąże tylko dzieki niemu przez rok starałam sie o dziecko.bardzo miły i spokojny,i jak to inne osoby pisza moze i sie spuźnia ale czy ktos wie ile on jeszcze czasu siedzi poza godzinami pracy?ostatnio byłam o 19,45 na wizycie (pan doktor pracuje do 20) a za mna jeszcze było 6 pacjentek wiec jezeli sie spuźnia to prubuje wszystko zrekompensowac polecam bez dwóch zdań super specjalista byle było więcej takich lekarzy

Poznałam wielu lekarzy,u Niemczyka jestem od 12 lat.Informuje wyczerpująco,jest b.delikatny -założenie wkładki to majstersztyk.W kontakcie przemiły.Prowadził moją ostatnią - trzecią ciążę.Dość późna,ale byłam w dobrych rękach.Mój mąż również był pod wrażeniem.Kultura i takt.Jeśli chodzi o punktualność, to wynika chyba z dużej ilości pacjentek.Trzeba sobie zarezerwować więcej czasu.Polecam paniom.Na pewno zaprowadzę córki.

zaprowadzę córki.

zdecydowanie mogę polecić dr Niemczyka, bardzo miły kompetentny a do tego wyczerpująco odpaiwada na każde pytanie, jedyny minus to punktualność umawianych wizyt ale za to nie można winić lekarza, jak przypuszczam panie w recepcji zapisuja 1 pacjentkę na ok.15minut a przeciez lekarz nikogo nie wyrzuca jak ma duzo pytań i są panie, które siedzą po 45min u lekarza.

Pan doktor okazał się w moim przypadku kompletną pomyłką. Jako przyczynę niepłodności zdiagnozował polipa w macicy. Polecił go usunąć jak najszybciej laparoskopowo, oczywiście odpłatnie. Skierowania z gabinetu prywatnego to do siebie mają. Inny lekarz stwierdził, że narośla w macicy są na tyle małe, że są usuwane w trakcie cyklu z krwią menstruacyjną i że nie warto ingerować chirurgicznie w ciało młodej pacjentki, która jeszcze nie rodziła. Cóż, ta druga diagnoza była trafna, obecnie jestem w 7 m-cu ciąży :-). A cena u dr Niemczyka wynika z pewnością z mojego źródła dochodu. Kobiety posiadające własną firmę płacą więcej, gdy tylko się do tego przyznają w wywiadzie lekarskim. Ale to tylko moje skromne zdanie. Każdy ma swoje doświadczenia. Pozdrawiam

FANTASTYCZNY!!! Polecam go każdej kobiecie.

FANTASTYCZNY!!! Polecam go każdej kobiecie.

Moim zdaniem dr Niemczyk jest jednym z najlepszych specjalistów w naszym mieście. Jest kompetentny, konkretny, bardzo miły. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia dokładnie wszystkie wątpliwości. Dodatkowo olbrzymim plusem jest to, że nie traktuje pacjentek przedmiotowo, liczy się dla również ich zdrowie psychiczne.

kobiety ja mam barzo dobre zdanie o doktorze Niemczyku.Staralam sie 12 lat o dziecko i on mi pomogl spelnic moje marzenie . Napewno jak bede w polsce to mu podziekuje osobiscie

Pomimo, że wizyta u ginekologa nie jest przyjemnością, ja chodzę do Pana Doktora bez stresu. Zawsze wszystko powie, zanim zdążę zapytać. Polecam jako ginekologa. A że się spóźnia jak mu ktoś zarzuca... czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Jesteśmy tylko ludźmi. Pozdrawiam

To najlepszy, najbardziej kompetentny, miły lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Po prostu po tym, jak potraktowano mnie na innych wizytach u innych ginekologów, którzy idą bardziej na ilośc pacjentek, a nie na jakośc wizyty (mimo, że się nie mało płaci) pod wielkim wrażeniem aparycji, wiedzy dr Niemczyka, poświęcenia tyle ile potrzeba czasu dla pacjentki czasu.

witam was z mezem staramy bobasa i cisza badanie wszystkie porobilam i mam dobre maz tez i slyszalam ze u niego warto pojdz. i chcialam dowiedziec ile on bierze za 1 wizyte?? Prosze napiscie mi emalia aknilorak16@poczta.onet.pl Pozdrawiam i czekam na informacje :)

Prosze napiscie mi emalia aknilorak16@poczta.onet.pl
Pozdrawiam i czekam na informacje :)