dr n. med. Wojciech Niemczyk

witam was z mezem staramy bobasa i cisza badanie wszystkie porobilam i mam dobre maz tez i slyszalam ze u niego warto pojdz. i chcialam dowiedziec ile on bierze za 1 wizyte?? Prosze napiscie mi emalia aknilorak16@poczta.onet.pl Pozdrawiam i czekam na informacje :)

Prosze napiscie mi emalia aknilorak16@poczta.onet.pl
Pozdrawiam i czekam na informacje :)

Wspomniany "lekarz" nie wykrył raka u mojej znajomej, który był już w zaawansowanym stadium, guz był wielkości mandarynki, a on uważał, że jest zdrowa (znajoma teraz przebywa w hospicjum).

zdecydowanie mogę polecić dr Niemczyka, bardzo miły kompetentny a do tego wyczerpująco odpaiwada na każde pytanie, jedyny minus to punktualność umawianych wizyt ale za to nie można winić lekarza, jak przypuszczam panie w recepcji zapisuja 1 pacjentkę na ok.15minut a przeciez lekarz nikogo nie wyrzuca jak ma duzo pytań i są panie, które siedzą po 45min u lekarza.

Niestety pan doktor nie potrafił rozwiązać mojego problemu,nie wiedział jak do niego podejść!O wszystkim dowiadywałam się z internetu,bo on sam nic nie powiedział na ten temat!Nawet nie skierował mnie na odpowiednie badania.Musiałam mu wręcz podpowiadać jakie badanie chce mieć przez niego wykonane!Za te pieniądze oczekiwałam dużo więcej!

Dobry specjalista.Wszystko jasno wytłumaczy.Chodzę do niego już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.Goraco polecam.

Pomimo, że wizyta u ginekologa nie jest przyjemnością, ja chodzę do Pana Doktora bez stresu. Zawsze wszystko powie, zanim zdążę zapytać. Polecam jako ginekologa. A że się spóźnia jak mu ktoś zarzuca... czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Jesteśmy tylko ludźmi. Pozdrawiam

Moim zdaniem dr Niemczyk jest jednym z najlepszych specjalistów w naszym mieście. Jest kompetentny, konkretny, bardzo miły. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia dokładnie wszystkie wątpliwości. Dodatkowo olbrzymim plusem jest to, że nie traktuje pacjentek przedmiotowo, liczy się dla również ich zdrowie psychiczne.

Po przeczytaniu opinii na temat Pana doktora zdecydowałam się na umówienie wizyty. Niestety termin "PUNKTUALNOŚĆ" chyba jest Panu doktorowi obcy.Proszę o szanowanie czasu innych, którzy raczej nie po to przychodzą do lekarza by przesiadywać w poczekalni zwłaszcza, że są umawiani na konkretną godzinę !!!Przykro mi,że nie mogę wystawić pozytywnej opinii,ale każdy ma jakiś grafik dnia i swoje zobowiązania z których powinien się wywiązywać!!! Też jestem lekarzem i nie wyobrażam sobie tak fatalnej organizacji czasu pracy!!!

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Doktor wszystko dokładnie wytłumaczy, jest kompetentny, odpowiednie podejście do pacjentki, badanie jest dokładne. Fakt, że drogi, ale opłacało się. Polecam innym tego lekarza!!!

Zawsze uśmiechnięty,miły a przy tym konkretny, wzbudza zaufanie, naprawdę godny polecenia.