dr n. med. Wojciech Niemczyk

Leczyłam się przez ponad 2 lata u dr Niemczyka. Wciąż powtarzał te same badania, wizyty ograniczały się max do 5 minut. Zero efektu. Zmieniłam lekarza i po kilku wizytach w końcu mi pomógł. Dr Niemczyk próbował 2 lata i się nie udało. Leczył mnie na coś innego. Porażka

Zgadzam się w 100% z moimi poprzedniczkami. Jest to wspaniały lekarz, który z szacunkiem odnosi się do swoich pacjentek.

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Zdecydowanie polecam! Pan doktor wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości, odpowiadał spokojnie i obszernie, medycznie... Potraktował mnie indywidualnie - uznał, że w moim przypadku niedobra jest kuracja hormonalna i że skonsultuje się jeszcze z innymi specjalistami. Miła atmosfera, badanie, którego się tak bałam, przeprowadzone delikatnie. Sam zaproponował badanie cytologiczne.

Zgadzam się z powyższymi opiniami, wspaniały fachowiec, miły człowiek-polecam1

Zgadzam się z powyższymi opiniami, wspaniały fachowiec, miły człowiek-polecam1

Pierwszy lekarz, który w 100% spełnia oczekiwania pacjentki!! Jestem w szoku w jaki sposób mnie potraktował, bo do tej pory jako pacjentka ginekologów byłam traktowana przedmiotowo! Dr Niemczyk indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, nie zamierzam już więcej zmieniać ginekologa :) Znalazłam swojego :)

Lekarz naprawdę świetny. I po kątem wiedzy, podejścia do pacjentki i poświęconego jej czasu. Zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy i podnosi na duchu. Na swojej drodze spotkałam już kilku ginekologów. U tego zostaję.

To najlepszy, najbardziej kompetentny, miły lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Po prostu po tym, jak potraktowano mnie na innych wizytach u innych ginekologów, którzy idą bardziej na ilośc pacjentek, a nie na jakośc wizyty (mimo, że się nie mało płaci) pod wielkim wrażeniem aparycji, wiedzy dr Niemczyka, poświęcenia tyle ile potrzeba czasu dla pacjentki czasu.

Byłam wczoraj u dr Niemczyka. Bardzo pozytywne odczucia, kompetentny, życzliwy. Polecam gorąco

To moja pierwsza wizyta u tego lekarza, zdecydowałam się po przeczytaniu powyższych opinii i zgadzam się z poprzedniczkami. Trochę dużo kasuje, ale w zdrowie warto inwestować.

Jak dla mnie to jest lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.

Jak dla mnie to jest lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.