2,1
2,2
2,2
2,6

NIE POLECAM! Lekarz pracuje we włocławskim szpitalu i na dobrą sprawę zastanawiam się co tam robi. Moją mamę, która leżała na oddziale dwa razy doprowadził do łez swoją arogancją, bezczelnością. Paskudny człowiek. Podejście do pacjentki beznadziejne. Najpierw mówi jedno, później mówi 'wtedy to było wtedy, a teraz to jest teraz'. I uwaga, wisienka na torcie. Kiedy moja mama podczas rozmowy się rozpłakała, zerknął w kartę i zobaczył, że moja mama choruje na depresję. Rzucił teskt 'o, pani się leczy na depresję. No to muszę powiedzieć pielęgniarkom, żeby pani leki przeliczyły, czy pani bierze'. Także takie cudowne podejście ma PAN DOKTOR. Robi sobie żarty ze stali wszystkiego, a z kobiety chorej na depresję robi 5letnie dziecko.
Mam nadzieję, że ktoś się w końcu obudzi i pozbędzie tego człowieka ze szpitala.

Nie wiem jakim cudem szpital trzyma takiego lekarza. Podczas badania lekarz jest opryskliwy, puszcza glupie teksty, wypytuje o prywatne sprawy. Kobieta zaraz po porodzie czuje sie skrepowana i zazenowana. Odradzam, najgorszy lekarz na jakiego trafilam!!!!!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM tego lekarza, widzę po opiniach, że wiele kobiet ma podobne doświadczenia - obrażanie, arogancja i złośliwe uwagi na porządku dziennym. Kiepskie kompetencje wprowadzające w błąd, diagnoza chorób które nie mają miejsca. Do tego namawianie i naciąganie na prywatne wizyty. NAJGORSZY GINEKOLOG w regionie, nie chodzcie do niego dziewczyny nawet za darmo!

STANOWCZO NIE POLECAM! Niekompetentny, arogancki prostak , chociaż na każdym kroku podkreśla jaki to z niego super specjalista. Miałam do czynienia z tym Panem jeden raz i było to najbardziej nieprzyjemne spotkanie z przedstawicielem zawodu medycznego w moim życiu. Sam bardzo dużo mówi, niekoniecznie na tematy interesujące pacjentkę, lepiej nie zadawać pytań i nie wdawać się z tym Panem w dyskusję bo możecie się dowiedzieć jakie to jesteście głupie i nierozgarnięte. Szkoda czasu, nerw i zdrowia.

Nie polecam - USG u niego to było przedziwne doświadczenie. Przede wszystkim bardzo nierówny w kontakcie - na początku miły, żartobliwy, potem nieprzyjemny, opryskliwy. Zadawał mi pytania, a potem nie dawał szansy odpowiedzieć. Do tego mówił szybko i niewyraźnie, co nie nastrajało mnie do zadawania kolejnych pytań. Chciałam się wydostać z gabinetu tak szybko, jak to było możliwe.

Nie polecam prostak i gbur nie postawił diagnozy wypisał leki , strata czasu wydaje mu się że jest cool , robi łaskę pacjentce badając ją , uważa że jest super lekarzem podkreśla to na każdym kroku, straszy operacją bez zrobienia badania .

Lekarz z powołania poprowadził moja ciaże do końca.Zawsze miły uprzejmy,uśmiechniety dba o swoje pacjenki nie żdziera kasy.Można z nim porozmawiac o chorobie bez problemu doradzi wytłumaczy.Moja córcia ma 3 lata i nie zmienie lekarza polecam lekarz godny zaufania.

uwaga na tego lekarza. Wymysla nie istniejące choroby... mnie ciągle kierował do siebie na prywatne zabiegi...leczenia... najpierw zawołał 300 zl potem zawołał 400 zl...zrezygnowałam...poszłam do innego lekarza i lekarz był zdziwiony ze w tak młodym wieku olczak robił mi takie zabiegi... ostrzegam was przed tym lekarzem... kłamie i wymyśla. tak jak ktoś wczesniej napisał-łapówkarz!!!! bez sumienia człowiek

Nie uczciwy, arogancki, nie tłumaczy co robi i co widzi na obrazie usg, wymyśla nie istniejące choroby, których nie potwierdzają inni lekarze. Zmuszona byłam prywatnie skonsultować u innych lekarzy choroby macicy i piersi których nie mam (naraził mnie na dodatkowe koszty). Każe przychodzić do siebie aby leczyć te choroby(których nie ma). U wielu pacjentek wzbudza obrzydzenie swoim podejściem - należałoby go zgłosić do izby lekarskiej

NIE POLECAM!!! Pan doktor w 2 miesiące po bardzo ciężkim porodzie wykrył u mnie nadżerkę (której jak się okazało po konsultacjach u dwóch innych lekarzy NIE BYŁO!!!!) i w promocyjnej cenie 400 zł chciał ja usunąć. opowiadał o metodzie o której nie znalazłam żadnych informacji i nikt o niej nie słyszał. Z opisu sposobu usunięcia chodziło pewnie o "wypalankę". Dodam że chciał ja usunąć samodzielnie w gabinecie!!! Tak prawdziwy lekarz NIE ROBI!!