Wojciech Olszewski

1,8

Świetny lekarz, z dobrym podejściem do dzieci. Zabieg stulejki wykonany tak, że dziecko nawet nie zapłakało. Wyjaśnione wszystko jak należy postępować z dzieckiem dalej. Bardzo uprzejmy. Polecamy

Lekarz wogóle nie oglądnął kolana które chłopak tydzień okladał myśląc że opuchlizna zejdzie.Teraz jest jeszcze większy obrzęk,ale kogo to obchodzi,trzeba się zarejestrować do poradni ortopedycznej i z pół roku poczekać może nie zgnije.A wszystko przez osobiste animozje między dr.Olszewskim a lekarką z całodobowki

Gdy w niedzielę przyjechałam na SOR z synem ,pan w rejestracji zadzwoni po lekarza,ale ten stwierdził że mamy si

Lekarz beznadziejny. Przyszłam na SOR ze skręconą stopą, przy chodzeniu bardzo bolało, doktor najchętniej w ogóle by mnie nie przyjął. Na wstępie kazał zapamiętać adres przychodni, do której według niego powinnam się zgłosić. Żadnych zaleceń co do leczenia urazu, załagodzenia bólu opuchlizny. Zero uprzejmości. Wszystkie parametry 1/5, również kompetencje (głównie dlatego, że podczas wizyty żadnymi się nie wykazał, pytanie mnie czy wiem gdzie urodził się Mickiewicz na pewno nie było związane z jego kompetencjami jako ortopedy).