lekarz Wojciech Orczyk

Od lat cierpiałam na przewlekłe bóle krzyża, podejrzewano u mnie rwę kulszową, potem zwyrodnienie odcinka lędźwiowego, potem martwicę głowy kości udowej, zwyrodnienie biodra a nawet diagnozowano w kierunku nowotworu miednicy. Dopiero dr Orczyk, jako pierwszy zwrócił uwagę na zwyrodnienie stawu między kością krzyżową a miednicą. Odkąd podał mi tam blokadę cudownie przeszło. Od 2 lat co pół roku chodzę do dr Orczyka na powtórkę i póki co cieszę się, że nie boli.

Byłam operowana przez Pana doktora i nie mogę powiedzieć, abym czegoś przed operacją nie miała wyjaśnionego. Takie samo podejście jest po operacji, cierpliwie odpowiada na zadane pytania. Ja bardzo polecam Pana doktora. Za opiekę bardzo dziękuję!!!!!

z czystym sumieniem poolecam doktora orczyka, perfekcyjny zabieg kriolezji pomógł mi zapomnieć o bólu

Miałem wykonaną krioablację (kriolezję) przez dr Orczyka . Niesamowite jest to, że zabieg trwał może ze 30 minut, i bóle przeszły mi, a męczyłem się z tym moim kręgosłupem jakieś 5 lat, kompletnie bez sensu.

Wciąż poszukujesz " Kalisz"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno

lek. med.
Bogdan Zięba

Przychodnia Lekarska
Legionów 52
62-800 Kalisz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy Rodzinnych s.c.
Pleszew ul. Poznańska 58
63-300 Pleszew