lekarz Wojciech Osiński

Neurolog

Po wypadku w 2010 r. z bólem potylicznym, kręgosłupa szyjnego i rwą ramienną zgłosiłem się do ortopedów i neurochirurgów. Każdy zalecał operację kręgosłupa szyjnego.Pan doktor spojrzał inaczej. Wytłumaczył mi skąd biorą się moje dolegliwości. Przestrzegł, że operacja nie zakończy problemów bólowych i jeszcze spowoduje dalsze uszkadzanie sąsiednich stawów.Zaproponował inne leczenie, leki i do tego rehabilitację .Wiem, że dyskopatię pourazową mam do końca życia, ale teraz wiem też jak z nią walczyć i jak zapobiegać postępowi choroby. Inni specjaliści, w tym profesorowie neurologii i ortopedii poparli stanowisko dr-a Osińskiego.Jestem już w zaawansowanym wieku (56 l.) i muszę się ograniczać ruchowo. Rehabilitacja poprawia jakość życia i niweluje pojawiające się dolegliwości bólowe.Do zawodu nie mam już szans powrócić (praca na wysokości) Teraz wiem jednak jak dbać o kręgosłup i oszczędzać jego zużycie.
Gorąco polecam Pana doktora Osińskiego innym cierpiącym na bóle neurologiczne.

Pan Doktor okazał się wspaniałym fachowcem,miły,ciepły i bardzo zainteresowany tym co mam dopowiedzenia.Mimo wielu moich dolegliwości zostałam bardzo szybko zdiagnozowana i w końcu skierowana na właściwe badania...Polecam w 100%

Od 3 lat leczę się u p. Osińskiego i jestem bardzo zadowolona szczególnie w porównaniu z wizytami u wielu innych lekarzy.

lekarz p. Osiński sugeruje badania prywatne dla przykładu badanie kręgosłupa - 700 zł ! Tak tak nie pomyliłam się 700 zł ! nie 70 zł. Nie polecam ! Chociaż kiedyś przed paroma latami słyszałam o Nim pozytywne opinie. Widocznie były inne czasy ! Przestrzegam przed tym lekarzem. Wizyta 100 zł wnosząca bardzo duże przyszłe koszty leczenia. Pacjentka wizyta 15.06.2011

Pacjentka
wizyta 15.06.2011

Lekarz bardzo kompetentny,szczegółowy,wysłucha co pacjent ma do powiedzenia,bardzo zainteresowany zdrowiem pacjenta.