lek. med. Wojciech Ossowski

Możliwe, że pan Wojciech to świetny chirurg i tego nie kwestionuję, szkoda tylko, że w stosunku do pacjentów zachowuje w sposób nieuprzejmy. Na S.O.R zawiozłem moją żonę, która źle się poczuła, ponieważ ma dość dużą ranę po ukąszeniu egzotycznego pająka. Wcześnij konsultowała się w przychodni medycyny tropikalnej oraz była u chirurga, który wyczyścił ranę, załozył opatrunek z sączkiem i zaprosił na kontrolę po tygodniu, ale w niedzielę żona zaczęła odczuwać silny ból, a skóra wokół rany zaczęła twardnieć. Nie jesteśmy lekarzami, nie wiemy co oznaczają takie sygnały, dlatego zaniepokojeni pojechalismy ...

Na S.O.R zawiozłem moją żonę, która źle się poczuła, ponieważ ma dość dużą ranę po ukąszeniu egzotycznego pająka. Wcześnij konsultowała się w przychodni medycyny tropikalnej oraz była u chirurga, który wyczyścił ranę, załozył opatrunek z sączkiem i zaprosił na kontrolę po tygodniu, ale w niedzielę żona zaczęła odczuwać silny ból, a skóra wokół rany zaczęła twardnieć. Nie jesteśmy lekarzami, nie wiemy co oznaczają takie sygnały, dlatego zaniepokojeni pojechalismy na S.O.R., tam pan doktor Ossowki zakomunikował żonie, że bez sensu tu przyjechała, marnuje czas jego i innych pacjentów, a S.O.R. to nie prywatna klinika. Następnie stwierdził, że sączek w ranie jest źle założony i go usunął oraz oświadczył, że kontorla po tygodniu to za późno (czyli jednak dobrze, że przyjechaliśmy?). Na koniec do karty wpisał - "pacjentka zgłosiła się z rzekomym bólem". Rzekomym? Żona po wizycie rozpłakała się z emocji.

Lekarz godny polecenia. Można robić coś standardowo a można wczuć się w sytuację pacjenta i zadziałać tak żeby pomóc mu w jego sytuacji. Lekarz kompetentny, i co ważne ma indywidualne podejście do pacjenta. Tak było w moim przypadku. Opatrunek w formie kokardki we włosach to dopiero coś.

Polecam dr. Ossowskiego! Lekarz, który jest uprzejmy, wszystko wyjaśni. Nie robi jak większość lekarzy : aha, dobra, wszystko ok. Podejście do pacjenta na 1000%. Powie co róbic, jak leczyć, nie bagatelizuje objawów, wręcz przeciwnie. Polecam!!