lek. dent. Wojciech Palewicz

chyba nikt tak jak ja nie bał się dentysty a pan doktor dokonał cudu, dziś się już nie boję. Dziękuję, wreszcie mogę otworzyć usta i się nie wstydzić.

Bezboleśnie i komfortowo. Zabraknie miejsca, żeby wyrazić w słowach jak przyjemnie jest leczyć się u Pana Wojciecha Palewicza. Do tej pory miałam wyrywany ząb, usunięty kamień, założony most, wymienione plomby i teraz cieszę się uśmiechem jak z "hollywood". Dodatkową informacją jest to, że mogłam zapłacić za wizytę ratami w kwotach jakie mi odpowiadały. Najlepsze są znieczulenia! Kompletnie nic po nich nie czuć. Można sobie patrzeć do góry na "telewizor" i tylko trzymać buzię otwartą, a resztą zajmuje się Pan Wojciech. W gabinecie są też miłe akcenty takie jak: kwiatki, kolorystyka, muzyka z radia, dyplomy, jest co poczytać. Cały personel jest bardzo miły. Szczerze polecam!

Polecam gorąco tego lekarza, kompetentny i z wlaściwym podejściem do pacjenta. To co inny lekarz tylko obejrzał, fachowo wyleczył. Budzi duże zaufanie swoim zaangażowaniem i dbałością o pacjetna.

Chodzę do tego lekarza od łądnych paru lat i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Namówiłam nawet mojego partnera by sobie zrobił ząbki, a on strasznie się bał dentysty, ale już się nie boi.

jeśli chodzi o lekarzy dentystów to jestem panikarą pierwsza klasa :)Wczoraj byłam na wizycie jak usiałam na fotel w gabinecie u Pana Wojciecha Palewicza myśłałam ze się rozpłacze i ucieknę z tamtąd bałam się tym bardziej że miałam do usunięcia ósemki i wiele historii czytałami i słuchałam. Powiem tak polecam lekarza jak najbardziej dba o pacjenta jest delikatny prawie nie czułam zastrzyku znieczuającego w momencie kiedy miałam usuwanego zęba a raczej korzeń zęba poczułam dyskomfort Pan Doktor zaprzestał zapytał co się dzieje i podał jeszcze dawkę znieczulenia nie wiem kiedy i juz nie miałam tego nieszczęsnego korzenia :)po całym zabiegu czuję się trochę obolała ale to normalne nie mam żadnych powikłań normalnie jem i piję. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedziec ze Pan Wojciech to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu polecam ... pozdrawiam. Magdalena K.

Naprawde polecam jako jedyny podjal sie leczenia to co inni denstysci spaprali teraz naprawia i w zadowalajacy sposob i w milej atmosferze , zawsze mialem fobie do dentystow co do Pana Pawła powiem wprost odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowsiku pracy

Raczej nie polecam. Byłem kilkakrotnie i nie spełnił moich oczekiwań.

Raczej nie polecam. Byłem kilkakrotnie i nie spełnił moich oczekiwań.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie :-)

Profesjonalizm na najwyższym poziomie :-)