Bardzo dobry lekarz, chirurg, przemiły człowiek. Miałam usuwaną całkowicie zatrzymaną dolną ósemkę, która w ocenie innych lekarzy była „ trudną ósemką” a sam zabieg ryzykowny (bezpośredni kontakt z nerwem oraz torbiel zęba zatrzymanego). Na pierwszej wizycie Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił, uspokoił. Zabieg przeprowadził perfekcyjnie, bez powikłań. Bardzo polecam Pana Dr W. Pawlaka, master level!

Doktor Pawlak to wspaniały lekarz, z ogromnym doświadczeniem i niesamowitym ciepłem do pacjenta. Super skromny człowiek. Jego specjalnością są bardzo poważne zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej i w tym temacie jest bezkonkurencyjny. Współpracuje z innymi znakomitymi lekarzami, takimi jak dr Łuczak i dr Nelke. Polecam Panów z całego serca i dziękuję za świetnie wykonaną operację!

Jeżeli ktoś uważa ze dr.Pawlak niema kompetencji to ma coś nie tak pod kopułka. Bardzo polecam i bardzo dziękuje Pozdrawiam

Nie poleciła bym tego lekarza nikomu,przyszłam do niego chora,leczaca sie od paru lat,szukajaca pomocy,a on nie widział żadnego problemu,chciał sie mnie pozbyć sugerujac bym poszukała pomocy w innym mieście.

nie polecam tego lekarza,przyszłam do niego z poważnym problemem,miałam szczękościsk a on nie widział żadnego problemu ze nie potrafie jeść,gdyby w odpowiednim momencie nie zjawił sie tam inny lekarz to pojechała bym do domu z ''kwitkiem''