dr n. med. Wojciech Pawłowski

Urolog

Bardzo dobry lekarz na kazdej wizycie bada i robi usg kieruje na badania i umie ziagnozowac chorobe,tata jest bardzo zadowolony polecam

Leczę się od wielu lat.Super kultura i delikatne niestresujące podejście do badań .Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do kompetencji.Ja polecam wszystkim kolegom ten Gabinet nawet ludziom spoza Sosnowca.I co jest mi miłe są bardzo zadowoleni.

Po pierwsze lekarz nie przeprowadził dokładnego wywiadu - nie zapytał mnie ani o przebieg choroby, objawy, odkąd występują i jak długo trwają, ani o choroby przewlekłe (a to akurat bardzo istotna sprawa w moim przypadku). Nie zadawał pytań, nie dawał dojść do słowa. Na moje pytania odpowiadał cynicznie! Nie każdy ma wykształcenie medyczne, uważam że lekarz powinien moje wątpliwości rozwiać i mi spokojnie wytłumaczyć, a nie cynicznie, drwiąco i wymijająco udzielać odpowiedzi na pytania. Jeśli ktoś ma problem z nawracającymi stanami zapalnymi cewki moczowej i pęcherza to chyba u tego pana pomocy nie znajdzie. Pan doktor stwierdził, że przyczynę problemu powinnam znaleźć sobie sama. A jak mnie piecze, kłuje, mam krew w moczu, dreszcze i chodzę po ścianach całą noc to żebym sobie zażyła Furaginę (ten lek mi nie pomaga)! No coż, nawet nie zapytał jakie leki przyjmowałam do tej pory ..
Bardzo nie polecam - nie wzbudził mojego zaufania, miałam odczucie jakby drwił sobie z mojej choroby. Do tego bardzo się spieszył. Straciłam tylko czas i nerwy... Koszt wizyty z USG u tego pana to 100zł.

Lekarz uprzejmy, rzeczowy. Badania przeprowadza w sposób niekrępujący dla pacjenta. Polecam.

Byłem u niego dwa razy i uważam że jest przeciętny.Co prawda zbadał mnie dość dokładnie jednak nie zlecił badań a jak się póżniej okazało były one istotne.Diagnoza pana doktora była nietrafiona.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dokładnie bada. Duże doświadczenie. Super lekarz polecam wszytskim. Lepszego nieznam w S-c. Wizyta 60zł + USG = 80zł wszystko odbywa się w prywatnym Gabinecie.

Jestem pacjentem Pana Doktora od 10 lat i nie zamierzam tego zmieniać.

Jestem pacjentem Pana Doktora od 10 lat i nie zamierzam tego zmieniać.

Doświadczony lekarz, dobre podejście do pacjenta, bardzo miły i kulturalny człowiek, polecam wszystkim.

Sympatyczny i kompetentny. Fachowo i "globalnie" bada, skrupulatny. Mógłby się tylko więcej uśmiechać ;-)