lekarz Wojciech Petriczko

Podziękowania dla Pana doktora za okazaną pomoc w ratowaniu nogi mojego tatusia. Słowa nie wyrażą wdzięczności. Polecam każdemu komu odebrano nadzieje. Dzisiaj o życzliwego, pomocnego, chcącego ratować życie, ale również ,,jakość życia,, lekarza jest bardzo ciężko. My mielismy szczęście trafić na doktora Peteiczko, który jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.

Moja mama Barbara Michaliszyn była niedawno na oddziale chirurgii naczyniowej w Szczecinie operowana. Chcielibyśmy serdecznie podziękowac całemu zespołowi lekarzy. Operacja była przeprowadzona pod kierunkiem doktora Wojciecha Petriczko. Mama nazwała lekarza prawdziwym... Czarodziejem... jesteśmy bardzo wdzieczni za udanie przeprowadzoną operacje. Dziękujemy za projesjonalną i szybką pomoc. Pan doktor ma podejscie do pacjenta jest bardzo miłym i przystępnym człowiekiem. Mama nie mogła lepjej trafić..... Wdzięczna pacjętka i jej córka. Barbara Michaliszyn/ Karolina Makowska

Wdzięczna pacjętka i jej córka.

Barbara Michaliszyn/ Karolina Makowska

Bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Skrupulatne badanie i jasne wytłumaczenie dolegliwości. Rzeczowe zalecenia i omówienie sposobu leczenia. Zdecydowanie polecam!