lek. med. Wojciech Piwek

Ortopeda, Traumatolog

Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem (doktorem). Bardzo szczegółowy i skrupulatny. Opiekuńczo podchodzi do pacjęta.

Dla mnie znakomity specjalista, zna się dobrze na swojej pracy i w moim przypadku po skomplikowanym wypadku pomógł bardzo, zarówno medycznie jak i swoją kulturą osobistą i pogodnym, dodającym otuchy podejściem.

Lekarz świetny! Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Doskonale zna się na rzeczy i na swoim fachu. Pomógł mi bardzo. Rzetelny i kompetentny. Naprawdę godny polecenia.

Powiem tak. Ma renomę.. To prawda co o nim piszą, że ma gdzieś pacjentów i traktuje ich z góry. Za to jest mistrzem w swoim fachu. Maestro skalpela. Wredny jest Piwek, to prawda. Ale niejednemu uratował życie.

kompetentny i sympatyczny wzbudza zaufanie

kompetentny i sympatyczny wzbudza zaufanie

Wzbudza zaufanie, poświęca całą uwagę pacjentowi i jest przesympatycznym człowiekiem dodającym otuchy, a przede wszystkim świetnym specjalista. Polecam!

Lekarz bardzo dobry w swojej specjalizacji,oddany pracy i mający do każdego pacjenta szczególny szacunek

Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za pomoc i naprawienie ułamanego przedramienia i nadgarstka mojej koleżanki / nieszczęśliwej rowerzystki z Albigowej / oraz opieke szpitalna na oddziale Szpitala Wojewódzkiego w Rz. Rozmawiałem z nią dzisiaj i nie może sie nachwalić Pana Doktora i Zespołu operującego także personelu medycznego - Jeszcze raz serdecznie dziękuje

bardzo dobry specjalista, ma pewną rękę i dobrze informuje o stanie pacjenta.

bardzo dobry specjalista, ma pewną rękę i dobrze informuje o stanie pacjenta.

Równy gość człowiek na odpowiednim miejscu i stanowisku który wie co robi.Jak najbardziej polecam