dr n. med. Wojciech Płazak

Internista, Kardiolog

Ja tego szpitala nie wybierałam (JP II w Krakowie), trafiłam do niego po zatrzymaniu akcji serca. Spędziłam na III Oddziale Aneztezjologii i Intensywnej Terapii około 10 dni, w tym 5 dni w śpiączce farmakologicznej, a następnie na Oddziale Klinicznym Chorób Serca i Naczyń. Lepszej, a przede wszystkim skuteczniejszej opieki lekarskiej nie można sobie wyobrazić. Pomimo podeszłego wieku (82 lata) po miesiącu opuściłam szpital o własnych siłach. Dziękuję całemu personelowi lekarskiemu a w szczególności prof. UJ, dr hab. n. med. Wojciech Płazak.

Bardzo kompetenty lekarz, staranny, stosujacy najlepsze techniki współczesnej kardiologii, oddany pacjentowi.

Lekarz wspaniały, uprzejmy, nie straszy, szuka odpowiednich leków dla danego pacjenta, rozmawia, słucha, przede wszystkim słucha twoich zwierzeń, narzekań, ma poczucie humoru. Ma szeroką wiedzę i jak to jest powiedziane "kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego" b.k.

b.k.