Bardzo dobry specjalista,dzięki niemu mam trzy palce u prawej dłoni. Nie wiem czy jakbym trafiła na innego lekarza czy by skończyło się tak dobrze. Każdy inny specjalista skomentował jego prace za coś nie możliwego a ja się ciesze że trafiłam właśnie na nie Go. Dziękuje!!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły i cierpliwy. Podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny i dba o niego. Skorzystałam z jego usług w przychodni evi-med na wzgórzu w Gdyni, odpłatnie ale nie żałuje wydanych pieniędzy, bo jestem zadowolona z tej wizyty. Polecam.

Bardzo dobry specjalista.Kompetentny,opanowany,poświecił mi podczas wizyty dużo czasu i uwagi, zlecił dodatkowe badania i postawił trafną diagnozę.Ponadto bardzo sympatyczny, życzliwy, empatyczny czlowiek.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy, sumienny, cierpliwy, szczerze polecam. .

bardzo dobry specjalista dziecięcy.bardzo dobre podejście do pacjenta i potrafi leczyć

Jest bardzo sumienny i zaangażowany......

Jest bardzo sumienny i zaangażowany......

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdynia"?

CLINICA MEDICA
Leona Staniszewskiego 1