dr n. med. Wojciech Poborski

Onkolog

2,9

Godny polecenia onkolog. Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wyprowadził mnie z choroby 5 lat temu, do tej pory jestem pod jego stałą kontrolą. Jestem w pełni usatysfakcjonowany opieką onkologiczną doktora Poborskiego.

kogoś takiego doktorem nazwać nie można dlatego nazwę go po imienu czyli Cham... jak dla mnie ktoś taki nie powinien leczyc zwierząt a co dopiero ludzi z tak poważnymi chorobami! chorym odbiera wszelką nadzieję,jest niemiły i arogancki! nie potrafi nawet spojrzec na pacjeta jak do niego mowi tylko patrzy w biurko. odradzam leczenia u niego!!!

super lekarz, leczę się u niego bardzo długo . Wyciągnął mnie wiele razy z choroby. To osoba bardzo kompetentna . Jak czytam niektóre opinie, to mam wrażenie , że to o innym lekarzu.

Jak dla mnie, skończony cham i gbur, zero empatii, słyszałem, że nazwisko Poborski nie jest przypadkowe, bo ponoć ostro "pobiera"..., na oddziale pielęgniarki go nienawidzą, ale chodzą jak szwajcarskie zegarki..., kolo pomylił medycynę z filmem "Bogowie".... Cham chamem, na wieki wieków Amen

Szczerze polecam, bardzo rzeczowo, kompleksowo i na temat. Szybka diagnostyka, krótki okres oczekiwania na rozpoczęcie terapii. Nawet w przypadkach skrajnie beznadziejnych.

Prywatna wizyta, strata pieniędzy i czasu, Poborski nawet nie chciał się odezwać ani patrzeć na wyniki badań, rozmawia się z jego asystentką, więcej odpowiedzi na moje pytania udzieliłoby dziecko które korzysta z internetu, moim zdaniem nie bierze on trudnych przypadków aby nie psuć sobie statystyk, zajmuje się chyba tylko prostymi przypadkami, żaden wybitny specjalista.

jako syn pacjentki szpitala na ulicy Raciborskiej w Katowicach muszę napisać że Poborski nie wzbudza zaufania omija szerokim łukiem chorych na nowotwory którzy półleżąc oczekują na cokolwiek w cierpieniu jest on tak samo dobry w szyce lekarskiej jak pania z rejestracji na piętrze gdzie on ma swój gabinet może leczy i jest miły ale dla znajomych i znajomych królika

Pan doktor jest doskonałym lekarzem, który zawsze pomaga wtedy kiedy pacjent pomocy potrzebuje.Rzetelny i fachowy w swojej dziedzinie.

Pan doktor jest doskonałym lekarzem, który zawsze pomaga wtedy kiedy

pacjent pomocy potrzebuje.Rzetelny i fachowy w swojej dziedzinie.

lokalna gwiazda, nieuprzejmy gbur, traktuje pacjenta i rodzinę z góry w przedmiotowy sposób

DOBRY LEKARZ - MA WIEDZĘ I KOMPETENCJE.POMAGA KAŻDEMU JAK UMIE NAJLEPIEJ. cHORY PACJENT NIE JEST MU OBOJETNY.POLECAM TEGO LEKARZA.