prof. dr hab. Wojciech Polkowski

Chirurg onkolog

Żałujemy że za późno trafiliśmy do Pana profesora. Niestety wcześniej Tatę "leczył' dr paluszkiewicz i doprowadził do skrajnego wyczerpania. Pan Profesor Polkowski chciał leczyć Tatę ale niestety Tata już nie nadawał się do leczenia był za słaby. Dziękuję Prof Polkowskiemu że nas przyjął na swój oddział i nie odprawił z kwitkiem do domu jak to zrobił paluszkiewicz, tylko leczył Tatę tak na ile były możliwości. Polecam

Witam Panie Profesorze! Chciałabym podziękować za to,że żyje. W 2008r miałam operację. Resekcja żołądka z powodu raka. Czas operacji był bardzo trudny, ale pamiętam Pana Profesora. Niesamowity człowiek. Mądry,kompetentny,profesjonalny a zarazem niezwykle ludzki i skromny człowiek.Opieka po operacji również na wysokim poziomie. Borykam się z anemią, jedzenie nie należy do przyjemności ale żyję, wróciłam do pracy.Jestem pod stałą opieką onkologiczną.Po każdej gastroskopii słyszę opinie lekarzy jakie ładne mam zespolenie. Ale zrobił to najlepszy specjalista. Wiem,że moje skromne zdanie ,przy tylu sukcesach Pana Profesora to takie nic, ale dziekuję i podziwiam ...

Witam Panie Profesorze!
Ale zrobił to najlepszy specjalista. Wiem,że moje skromne zdanie ,przy tylu sukcesach Pana Profesora to takie nic, ale dziekuję i podziwiam Pana niesamowitą wiedzę i zaangażowanie.Serdecznie pozdrawiam Małgorzata.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Lublin"?

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B