lek. dent. Wojciech Praski

Została postawiona zła diagnoza i straciłam zęba, którego na szczęście wyleczył inny lekarz. W dodatku dużo dziwnych informacji i drogo. Nie polecam. Inni dentyści poradzili sobie bez problemu.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Wojtka. Zawsze profesjonalne podejście. Miły, sympatyczny. Na pewno nie zmienię tego dentysty na innego. Przez lata chodziłam do innego doktora, troche się u niego zastałam. Po pierwszej wizycie u Pana Praskiego, wiedziałam że juz nie wróce do tamtego. Naprawde polecam

Bardzo polecam Pana Wojtka, który potrafi sobie poradzić nawet z najtrudniejszymi przypadkami stomatologicznymi. Pan doktor zrobi wszystko, aby uratować zęby, które inni stomatolodzy chcieli już usuwać i wstawiać implanty (które jak wiadomo sporo kosztują). Doktor Praski jest bardzo uczciwy i nie naciąga. Jest wysokiej klasy specjalistą. Również jego gabinet jest nowoczesny i bardzo ładny, wizyta w nim to sama przyjemność! Polecam serdecznie.

Do Doktora Wojciecha Praskiego trafiłam z polecenia znajomych i nie żałuję. Pan Wojtek jest bardzo miłym człowiekiem, profesjonalnie wyleczył mi zęby, które mimo wcześniejszego leczenia u innych stomatologów, niestety wymagały poprawek. Gabinet Dental Care jest bardzo nowoczesny, ładnie urządzony i panuje w nim miła atmosfera co sprawia, że wizyty stają się przyjemniejsze. Z pewnością nie pójdę już do żadnego innego gabinetu, ponieważ doktor Praski jest zdecydowanie najlepszy! Pozdrawiam.

Polecam Pana doktora Praskiego i jego gabinet bardzo serdecznie, kompleksowo zajął się moimi zębami. Jest bardzo konkretny i na prawdę dobry w swoim fachu. Również korzystałam z jego usług medycyny estetycznej i jestem zachwycona. Moja twarz ma mniej zmarszczek i promienieje, a przy tym wygląda bardzo naturalnie.

Serdecznie polecam Pana Doktora Wojtka, jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta.Nowoczesny gabinet i sprzęt.