dr n. med. Wojciech Przystupa

Ginekolog, Ginekolog położnik

3,9

Do Doktora Przystupy po raz pierwszy trafiłam w 2013r. To miały być rutynowe badania ginekologiczne po wieloletniej przerwie. Okazało się jednak inaczej. Pierwsze rozpoznanie - mięśniaki macicy, zalecenie - usunięcie macicy. Byłam zrozpaczona, zła na siebie i załamana. Czułam się bezradna. Gdyby nie profesjonalne podejście dr. Przystupy pewnie bym się " załamała". Przeszłam operację usunięcia macicy, ale nauczyłam się szanować własne zdrowie. Dzisiaj wiem, że to był ostatni moment aby o siebie zadbać, piszę o tym ku przestrodze innych kobiet. Takie doświadczenia uczą odpowiedzialności , szkoda że się za nią płaci tak wysoką cenę. Doktorowi Wojciechowi zawdzięczam również, a może przede wszystkim to, że w końcu nauczyłam się dbać o SIEBIE. Dzisiaj regularnie chodzę na wizyty kontrolne i cieszę się każdym dniem, wiem jak bezcenną wartością jest zdrowie.
Dziękuję Panu Panie Doktorze za profesjonalizm, podejście do pacjentek - nawet tych trudnych, wyrozumiałość i rzeczowość, ale przede wszystkim za to ,że jest Pan wspaniałym człowiekiem , wrażliwym i odpowiedzialnym.

Pozdrawiam serdecznie - życzliwa pacjentka z Bielska Podlaskiego.

Niestety, nie mogę polecić. Na pierwszej wizycie sztuczna uprzejmość (domyślam się, iż najbardziej refundowana przez NFZ). Kolejne wizyty - ma się wrażenie, że zabiera się mu cenny czas, traktuje lekceważąco i ironicznie. Pacjent czuje się jak idiota. Nie przeprowadza wszystkich badań kompleksowo na jednej wizycie, każda informacja o wynikach to kolejny termin wizyty. Nie ceni czasu pacjenta. Odczuwa się, że wszystko robi dla kasy.

Wspaniały lekarz, wystarczył mu jeden rzut oka, aby wykryć chorobę, której nie widzieli inni. Bardzo miły, cały czas mówi, przez co bardzo rozluźnia atmosferę. Delikatny. Gorąco polecam :)

Wg mnie: Przy pierwszej wizycie BARDZO miły,wręcz sztucznie. Sprawił wrażenie cwaniaka, chciwca, nie panującego nad sobą w okolicznościach nie będących po jego myśli. Z całym szacunkiem, nie polecam (do prowadzenia ciąży).

Wg mnie: Przy pierwszej wizycie BARDZO miły,wręcz sztucznie.

Jestem po zabiegu, który wykonał mi dr. Przystupa. Jestem bardzo zadowolona. Do tej pory nie mogłam trafić na kompetentnego ginekologa. Teraz już wiem, że tym lekarzem jest dr. Wojtek. Polecam serdecznie. Każda wizyta to jak spotkanie po latach, rozmowa, tłumaczenie, życzliwość i odpowiednie podejście do pacjenta. Dziękuję, że zjawił się Pan w Bielsku. Strzał w 10 :) Pacjentaka z Bielska Podlaskiego

Pan doktor traktuje pacjentów z góry, opowiadając o swoich dolegliwościach widziałam pobłażliwy i lekceważący uśmiech na jego twarzy, więc już na samym początku czułam się jak idiotka. NIE POLECAM

Godny polecenia - bardzo dobry w diagnostyce, niezły w bloku operacyjnym, choć tu nadal konsultuje się ze starszymi kolegami. Na pewno dąży do wysokiego tytułu i na pewno go zdobędzie, bo jest dobrym specjalistą. W potoku znanych lekarzy jest nieoszlifowanym diamentem - z czasem dorówna dr Kupiszowi. Lepszy i bardziej życzliwy, niż niejeden znany lekarz.

MASZ RACJĘ. JEST BEZCZELNY, PODŁY I CHAMSKI. JEGO MIŁE ZACHOWANIA PRZY PIERWSZYCH WIZYTACH TO TYLKO POZORY. JAK ZASZŁAM NA WIZYTĘ KONTROLNĄ PO ZABIEGU NA KTÓRY SAM MNIE SKIEROWAŁ. WYSKOCZYŁ DO MNIE Z GĘBĄ PO CO PRZYSZŁAM. NIE POLECAM .

Wspaniały lekarz, przemiły, uprzejmy, kompetentny. Wykonywał mi zabieg laparoskopii i histeroskopii, strasznie się bałam ale on wykonał go rewelacyjnie. Liczyłam na dwie rany poza brzuchem a on zrobił tylko jedną malutką na 3mm, po której dziś juz nie ma śladu. Rozmawiał ze mną przed i po zabiegu. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Mało tego sam pozwolił do siebie dzwonić z jakimkolwiek problemem!!! Pomimo młodego wieku, bardzo doświadczony. Aż nie wierzyłam, że będzie wykonywał mi ten zabieg:-). Przeuroczy, cudowny lekarz i przede wszystkim człowiek. Polecam wszystkim bo jest WSPANIAŁY a jego piękne oczy ...

Wspaniały lekarz, przemiły, uprzejmy, kompetentny.
Pomimo młodego wieku, bardzo doświadczony. Aż nie wierzyłam, że będzie wykonywał mi ten zabieg:-). Przeuroczy, cudowny lekarz i przede wszystkim człowiek. Polecam wszystkim bo jest WSPANIAŁY a jego piękne oczy uspokoją najbardziej bojącą się pacjentkę!!! Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam gorąco:-) koninianka:-)

Nie polecam. Miłe zachowanie przy pierwszej wizycie to tylko pozory. Na kolejnych wizytach doktor pokazuje na jaki szczyt chamstwa go stać. Daje skierowania na badania, za które trzeba zapłacić i oczywiście o tym nic nie mówi. NIE POLECAM