lek. dent. Wojciech Puchała

Pan. Wojciech jest najlepszym dentystą jakiego miałem okazję spotkać w moim życiu, rzetelny, dokładny, posiada bardzo dobry sprzęt, jest delikatny i jeśli borowanie boli, zmienia wiertła na delikatniejsze jak sam mi powiedział " Nie o to chodzi by torturować " - opanowany, zdecydowany lekarz. Bardzo serdecznie polecam. A jeśli chodzi o cennik, może i są tańsze gabinety, ale jakość zabiegu i jego komfort jest wart ceny

Rewelacyjny stomatolog.Poprawia po moim poprzednim dentyście i muszę przyznać że pierwszy zar w życiu jestem pod wrażeniem kompetencji lekarza.Wszystko wytłumaczy,doradzi i jest perfekcyjny.Wart pieniędzy które bierze,bo wreszcie mam uzębienie bez zarzutu.POLECAM.

Bardzo rzetelny i sprawdzony stomatolog. Usuwał mi 8mki - bezproblemowo, na miejscu robi zdjęcie i wszystko jest OK. Aktualnie wymieniam u nich plomby i jestem bardzo zadowolona. Fakt, często mają poślizg 10-15 minut, ale w sumie u którego dentysty nie ma...

Polecam w 100%.Podjęli się leczenia zęba na którym inni postawili krzyżyk.efekt jest ok.pierwszy gabinet w którym nie panikowałem:)cierpliwie i fachowo.

Bardzo miły i uprzejmy przyszłam z bólem w niedziele i bez żadnych problemów mnie przyjoł :))super Pan Polecam :)

Mnie najbardziej zauroczył jego spokój, dokładność i delikatność. Polecam z czystym sumieniem. Wcale długo nie czeka się na wizytę ( fakt, że często ma opóźnienia ok. 15-20 minut)

Super Pan z długimi włosami ( nie wiem jakie nazwisko) :) polecam !!! Bezboleśnie, potrafi rozluźnić atmosferę, zabawny, bardzo dokładny super zrobione.

Kilka lat temu mmialem złamanego zęba. Doktor go przykleil i nic nie widac. ;D

Kilka lat temu mmialem złamanego zęba. Doktor go przykleil i nic nie widac. ;D

Lekarz godny polecenia. Świetnie wyposażony gabinet. Lekarz z powołania. Bardzo sympatyczny człowiek

Tak , jak wspomnieli moi poprzednicy , młody lekarz znający się na rzeczy , faktem jest że długo się czeka na pierwszą wizytę , ale później już umawiamy się według własnego uznania . Bardzo dobrze wyposażony gabinet {min można wykonać badanie rentgenowskie pojedynczego zęba}. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kęty"?

Gabinet stomatologii i chirurgii stomatologicznej
os. nad Sołą 16

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne