lekarz Wojciech Pyziński

Lekarz rodzinny

Kompletny brak szacunku do pacjenta! Kompetencje? Pan doktor szuka informacji w internecie... W piątek poszłam na wizytę na której nawet nie zostałam przebadana, od niechcenia Pan doktor sprawdził moje węzły chłonne, bo z takim problemem właśnie przyszłam i stwierdził że nic mi nie jest. Dziś mamy poniedzialek, kompetentny lekarz stwierdził u mnie świnkę. Przez weekend miałam kontakt z dziećmi a co gorsza z ciężarna. Psa bym nawet do tego Pana który nazywa się dr nie posłała!!!

Jeden z najlepszych lekarzy rodzinnych z Legnicy. Konkretny i bardzo profesjonalny. Widac z drugiej strony ze, jego celem jest szybkie wyleczenie pacjenta, i doktor nie lubi wdawac sie w bezsensowne pogawedki.

Doktor Pyzinski to wzor lekarza rodzinnego.Lecze sie u niego ponad 20 lat i za nic nie zamienilabym na innego lekarza.

Jestem wraz z całą rodziną pacjentką Pana doktora od samego początku gdy został lekarzem rodzinnym.Nigdy ale to nigdy nie zostałam źle potraktowana lub źle leczona.Pani pielęgniarki współpracujące z doktorem są wzorem pracowników służby zdrowia. Kontakt z lekarzem jest b.dobry,miły,kompetentny. Tylko mam jedna uwagę,od tego roku trudniej się dodzwonić do rejestracji ,celem umówienia wizyty. Poza tym wszystko jest OK,polecam Pana doktora Wojciecha Pyzińskiego. Irena P.

Kontakt z lekarzem jest b.dobry,miły,kompetentny.
Poza tym wszystko jest OK,polecam Pana doktora Wojciecha Pyzińskiego.
Irena P.

Byłam przeziębiona, z zawrotami i bólem głowy, gorączką, ale zbiłam ją zanim przyszłam do lekarza. Ogólnie miły, spokojny pan, ale mnie nie osłuchał, bo mu powiedziałam, że to raczej górne drogi oddechowe. Nie znam się na tym, więc uważam, że powinien dokładnie mnie zbadać. No chyba, że jest taki wybitny i wyczytał mi przeziębienie w oczach.

Kompletny brak zainteresowania pacjentem i jego problem. Często ignoruje pytania bądź odpowiada na nie w sposób dający do zrozumienia że było ono głupio (lekarz jest od tego żeby nam pewne rzeczy wyjaśnić a nie drwić z powodu naszych obaw). Bardziej niestety interesują Pana doktora przychody z tytułu dodatkowej płatnej praktyki (czego nie ukrywa żaląc się nawet pacjentom że musi spłacić przecież kredyt na dom). Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Gorąco Polecam!!! Już 3 razy zmianiałam lekarza pierwszego kontaktu i wreszcie trafiłam w 10-tkę.

Gorąco Polecam!!!
Już 3 razy zmianiałam lekarza pierwszego kontaktu i wreszcie trafiłam w 10-tkę.