Bardzo dobry ortodonta....ale ja straciłam swoją szansę . Na razie! Jestem zapewne jedną z niewielu która tu pisze a nie byłam pacjentka dr Radlińskiego. Niestety. Miałam zaproponowane leczenie dwoma aparatami , ale mnie zależało tylko na górze. Dr Radliński odmowił takiego lecznia i brzmiało to rozsądnie , że może wrócić wszystko, ale ja chiałam zaoszczedzić pieniądze.Pieniadze zaoszczędziłam , a krzywe ząbki wróciły:-(!!!. Ja sama walczę z myslami i wstydem aby znów iść do dr radlińskiego i zrobic tak jak proponował. Ech żałuje , że nie przekonał mnie na siłe wtedy:-(. Dziewczyny was ostrzegam , róbcie z2 aparaty jak trzeba. Sama polecam dr radlińskiego , choć to był ttlko plan leczenia-dobry!!!Mądra po fakcie

Pan doktor jest prawdziwym specjalistą. W gabinecie atmosfera jest bardzo miła dzięki żywiołowym asystentkom. Już od ponad roku mam metalowego Damona i jestem bardzo zadowolona bo zęby już wyglądają super i nie cierpię tak jak koleżanki u innych ortodontów. Efekty były widoczne już po miesiącu!!! Pan doktor nie podejmuje pochopnych decyzji co do ekstrakcji, dopiero niedawno usuwałam zęby mądrości. Bardzo na plus jest to, że kiedy miałam awarie aparatu nie musiałam płacić za wizytę. Polecam! Jestem ze Kutna i widzę, że warto się poświęcić i raz na 6 tygodni zawitać w Łodzi.Polecam

Szanowni uzytkownicy forum . Postanowiłam dodać swoją pozytywną opinię dla dr Radlińskim . Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia a w szczególności z aparatów szafirowych (założone na górze i na dole). Ze względu na mój wiek miałam poważne obawy przed leczeniem i wygladem . Warto było trochę dopłacić bo efekt jest naprawdę imponujący (one rzeczywiście są prawie niezauważalne!). Trafiłam do gabinetu dzięki koleżance, która mi go poleciła . Pan doktor to prawdziwy fachowiec i profesjonalistka. Będę polecać innym– za nowoczesne metody leczenia, za bardzo dobrze wyposażony gabinet, za przystępne ceny, za skuteczne minimalizowanie bólu, za miłą atmosferę i dobry kontakt z pacjentem i przede wszystkim za bardzo zadowalające efekty leczenia.

Jestem pod wrazeniem Dr Radlinskiego. Przebywam za granica I przez czas leczenia ortodontycznego pozostawalam pod opieka dr Radlinskiego. Bardzo zadowolona jestem z leczenia, z efektow koncowych I z calosci opieki. Jednak do dobrego czlowiek sie przyzwyczaja I mniej sie to ceni. Niedawno bylam zmuszona do kontaktu z innym gabinetem ....I szok. Dopiero wtedy docenilam wszystkie walory gabinetu Dr Radlinskiego. Tam chodzilam , a wlasciwie przylatywalam z radoscia. Polecam za rzetelosc, uczciwosc I cos badzo waznego na co nie zwraca sie uwagi przy wyborze ortodonty, swietna I serdeczna atmosfere w gabinecie. A leczenie ortodontyczne to ok 2 lat. Warto docenic to I polecam!

Polecam Czekalam z moimi opiniami do konca leczenia, slyszalam od kolezanek ze cale leczenie u innych przebuegalo zadawalajaco a na konuec jakues problemy czy nieporozumienia a wrecz przeciaganie leczena. Nic z tych rzeczy nue mialo miejsca ud dr Radlinskiego. Swietnie wspominam czas leczenia a takze doskonaly jsk dla mnie wynik. Tego oczekiwalam, to co wiecej to mila atmosfera, fsjne asystentki i bardzo wazna rzecz bezinteresowna pomoc przy awariach. A niektore z moich kolezanek placily za drobiazgi i to czasm znaczne kwoty. Teraz jest czas po zakonczonym leczeniu na zachwalanie i ...

Polecam
Nic z tych rzeczy nue mialo miejsca ud dr Radlinskiego. Swietnie wspominam czas leczenia a takze doskonaly jsk dla mnie wynik. Tego oczekiwalam, to co wiecej to mila atmosfera, fsjne asystentki i bardzo wazna rzecz bezinteresowna pomoc przy awariach. A niektore z moich kolezanek placily za drobiazgi i to czasm znaczne kwoty. Teraz jest czas po zakonczonym leczeniu na zachwalanie i polecanie dr Radlinskiego co czynie, aby inni mieli te radosc co ja bez zaskoczen i rozczarowan. Korzystajcie z uslug dr.

Gorąco polecam!! Wspaniały ortodonta , pełen profesjonalizmu!! Byłam z córką 13- letnią u 3 ortodontów i każdy chciał usunąć czwórki , nie chciałyśmy tego no ale jeśli trzeba to trzeba.. Na szczęście dzięki naszej kochanej dentystce trafiłyśmy do dr.Radlińskiego. I dzięki temu zachowałyśmy czwóreczki i mamy piękny uśmiech. Nie było pewne czy się uda ale jest piękny uśmiech!!! Nie wyobrażam sobie jakby córka wyglądała bez tych czwórkę... Jeszcze raz polecam i dziękujemy panu doktorowi:))) Dojeżdzałysmy z Tomaszowa , ale warto było!!!

Jestem wdzięczna dr Radlinskiemu za moje leczenie. To był mój wstyd jak wyglądają moje zęby. Ponieważ jestem dorosła to juz byłam na kilku konsultacjach wczesniej ... I dopiero u dr Radlinskiego znalazłam zrozumienie moich problemów i potrzeb . Nie powiem ze to była drobnostka ale tydzien , miesiąc po miesiącu widziałam poprawę . A na końcu sama zakochalam sie w moich zębach i uśmiechu :-) Korzystacie dziewczyny z wiedzy i doświadczenia dr Radlinskiego. Ja sama zachwycam sie sobą :-P

Zachwyt !!! To najlepsze słowa aby ocenić prace i umiejętności dr Radlinskiego. Świeżo przed świętami miałam zdjęty aparat i WIELKI SUKCES . Tak tez moge ocenić przebieg całości prawie 2 letniego leczenia . Konsekwentnie i zgodnie z ustaleniami , a wszystko w miłej i serdecznej atmosferze. Aż żal było żegnać gabinet . Dziewczyny polecam :-D

Do Dr. Radlinskiego trafilam poprzez przyjaciolke. Pamietalam jak wygladala przed leczeniem I wspolny zachwyt na koniec. Mialam opory Co do wygladu w trakcie leczenia, ale pozazdroscilam I sama sie zdecydowalam. Dr pokazal mi prawie niewidoczne zamki ceramiczne I zaczelam. A teraz koncze leczeniem wiec moge sie wypowiedziec. Tak jak mi mowila przyjacilka-zawodowsto, profesjonalizm, dobra atmosfera I zwykłe ludzkie zrozumienie I uczynnosc. Reasumujac ,widzialam u przyjaciolki, sama przeszlam i moge na 100% polecic. A ze czasem bywa uciążliwie , to i tak warto, aby pozniej tak wygladac i usmiechac sie!!!!!

Doskonały ortodonta. Może moja wada nie była jakas wielka, ale leczenie trwało prawie połtora roku . Bezbolesne, w miłej atmosferze, bez przeciagania leczenia. Moge dodać do innych postów , że bardzo,kompetenty i rzeczowy. Zawsze miał czas dla mnie , kiedy coś chciałam zapytać czy porozmawiać. Warta podkreslenia jest osobista uczciwość dr Radlińskiego-zero przeciągania leczenia czy dodatkowych kosztów. Polecam zadowolona z mojego, zakończonego już leczenia :-)

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Łódź"?

A1 STUDIO
91-140 None