Wojciech Radliński

Ortodonta

Zachwyt !!! To najlepsze słowa aby ocenić prace i umiejętności dr Radlinskiego. Świeżo przed świętami miałam zdjęty aparat i WIELKI SUKCES . Tak tez moge ocenić przebieg całości prawie 2 letniego leczenia . Konsekwentnie i zgodnie z ustaleniami , a wszystko w miłej i serdecznej atmosferze. Aż żal było żegnać gabinet . Dziewczyny polecam :-D

Napisać ze jestem zachwycona moim leczeniem , to za mało powiedziane:). Pan Doktor to niezwykle kompetentny ortodonta i bardzo rzetelnie wykonujący swoje obowiązki. W gabinecie zawsze miły personel , jest fajnie i miłe podejście do pacjenta, przyjacielskie prawie. , az z radościa chce tam się jeżdzić. !Polecam w 100%

Jestem wdzięczna dr Radlinskiemu za moje leczenie. To był mój wstyd jak wyglądają moje zęby. Ponieważ jestem dorosła to juz byłam na kilku konsultacjach wczesniej ... I dopiero u dr Radlinskiego znalazłam zrozumienie moich problemów i potrzeb . Nie powiem ze to była drobnostka ale tydzien , miesiąc po miesiącu widziałam poprawę . A na końcu sama zakochalam sie w moich zębach i uśmiechu :-) Korzystacie dziewczyny z wiedzy i doświadczenia dr Radlinskiego. Ja sama zachwycam sie sobą :-P

Gorąco polecam!! Wspaniały ortodonta , pełen profesjonalizmu!! Byłam z córką 13- letnią u 3 ortodontów i każdy chciał usunąć czwórki , nie chciałyśmy tego no ale jeśli trzeba to trzeba.. Na szczęście dzięki naszej kochanej dentystce trafiłyśmy do dr.Radlińskiego. I dzięki temu zachowałyśmy czwóreczki i mamy piękny uśmiech. Nie było pewne czy się uda ale jest piękny uśmiech!!! Nie wyobrażam sobie jakby córka wyglądała bez tych czwórkę... Jeszcze raz polecam i dziękujemy panu doktorowi:))) Dojeżdzałysmy z Tomaszowa , ale warto było!!!

Niestety, brak kompetencji, brak specjalizacji z ortodoncji. Jedno lub dwudniowe kursy nie wystarczają do prowadzenia praktyki lekarskiej z zakresu ortodoncji. Nie powierzyłabym swoich zębów takiemu "specjaliście", zbyt duże ryzyko.

Bardzo dobry lekarz i profesjonalista.Dzięki panu doktorowi uśmiech nie schodzi mi z twarzy ,gdzie prędzej nie było to możliwe.Nikt inny nie chciał się podjąć nałożenia aparatu a u niego nie było przeszkód .Serdeczne dzięki panu doktorowi !!!

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Radlinskigo . Aparaciki nosilam ok 2 lat. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Świetne efekty, miła atmosfera , uczynny i sympatyczny personel . Całość oceniam bardzo wysoko i polecam Anita

Pan doktor jest prawdziwym specjalistą. W gabinecie atmosfera jest bardzo miła dzięki żywiołowym asystentkom. Już od ponad roku mam metalowego Damona i jestem bardzo zadowolona bo zęby już wyglądają super i nie cierpię tak jak koleżanki u innych ortodontów. Efekty były widoczne już po miesiącu!!! Pan doktor nie podejmuje pochopnych decyzji co do ekstrakcji, dopiero niedawno usuwałam zęby mądrości. Bardzo na plus jest to, że kiedy miałam awarie aparatu nie musiałam płacić za wizytę. Polecam! Jestem ze Kutna i widzę, że warto się poświęcić i raz na 6 tygodni zawitać w Łodzi.Polecam

Bardzo dobry ortodonta. Leczyłam się około półtora roku . Wszystko swietnie przebiagało - płatności zgodnie z ustaleniami. terminy wizyt punkutalnie. Jednym słowem polecam, bo to najaważniejsze czyli efekty bardzo dobre czyli na "6" i tak oceniam też dr Radlińskiego. Polecam

to nie ortodonta, a zwykły dentysta, który nie posiada specjalizacji z ortodoncji!!! to nie ortodonta, a zwykły dentysta, który nie posiada specjalizacji z ortodoncji!!!